Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 20:50:51

Mr.Doctor >> má je tam za 10 tis. za oba dva!!

    NMr.Doctor - Profil | Po 31.8.2015 20:47:46

    Luger46 >> FBC je na odhoz parádní klasika...ale taky za ní dneska chtějí celkem raketu :-))

      NPíňas - Profil | Po 31.8.2015 20:43:58

      Mr.Doctor >> ja měl tribalů hromadu,mezi nima i tribali ultra a ty šli do světa i s navijákama a nechal jsem si jen tribal extreme-ten maskovaný a k němu ty maskované ultegry :-)

        NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 20:43:32

        Mr.Doctor >> to mě bylo taky řečeno, ty Moriony 2.75 lb jsou jak jiný 3 libry. Ta libráž je zavádějící, chce si to ošahat. Je taky důležitý jak to má kdo v rukách. 80% je v technice a jak se do toho opřeš. Chce to nasadit ochranný prst a nemusíš mít strach jít do toho na krev. Asi nejlepší na odhoz byly FBC 3.8 m 3 lb. Ted je měl borec na bazaru za good price, možná ještě má.

          NMr.Doctor - Profil | Po 31.8.2015 20:41:43

          Píňas >> :-)) Ještě před pár lety bych o těch Tribalech možná i uvažoval. Určitě to jsou dobré pruty, které něco vydrží, nicméně dneska už to není můj "šálek kávy" :-)

            NMr.Doctor - Profil | Po 31.8.2015 20:35:15

            Luger46 >> Zajímavé srovnání, díky. Jen mě překvapuje ta dosahovaná vzdálenost u 2,75 lbs prutu. Myslel jsem, že Moriony nejsou až tak pruty na odhoz... Každopádně ta "holá" povrchovka je určitě lepší.

              NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 20:26:06

              Píňas >> no a není to už nudný? .)) to je jak mít guláš každý den ikdyž ho mám rád :)))

                NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 20:24:53

                tydra56 >> šokovka Matrix od Sufixu 0,27 mm, vlasec Awashima misile 0,28 a 100gr slza olovo, se stovkou to lítalo nejdál, ale musíš do toho pořádně jak se říká lehnout :)

                  NPíňas - Profil | Po 31.8.2015 20:14:16

                  Čík >> já bych si sportexy klidně pořídil,měl jsem v ruce ty co má Jaryn a musím říct že super proutky ale mám snad 15 klacků od shimana

                    NČík - Profil | Po 31.8.2015 20:11:01

                    Píňas >> Tak to teda sorry:-)

                      NPíňas - Profil | Po 31.8.2015 20:10:08

                      Čík >> Kdepak,až se tu ukáže můj bratr a zadavatel otázky tak uvidíš :-) Takhle se špičkujeme už řadu let

                        NČík - Profil | Po 31.8.2015 20:05:51

                        Píňas >> Jsi si asi blbě přečetl zadaní:-(

                          NPíňas - Profil | Po 31.8.2015 19:59:18

                          Mr.Doctor >> Za mě shimano tribal nabo catana ale to u mě není nic nového a každý to ví :-) Ted jsem týden chytal na CM Praha a tak dostávali oba zabrat,musel jsem házet až na druhou stranu ke zdi a jelikož jsem měl prutů dost tak mi bylo fuck jestli nějaké zlámu a opíral jsem se do co to šlo a vše vydrželo

                            Ntydra56 - Profil | Po 31.8.2015 19:45:31

                            Luger46 >> Dobré vzdálenosti jen tak pro zajímavost můžeš napsat sílu vlasce,váhu olova a montáž.

                              NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 19:10:54

                              Mr.Doctor >> P.S. na té černé lakovce uvidíš každý škrábaneček, opravdu ta povrchovka na nxt je slaboučká, viděl sem to na vl. oči. Sám mám lakovku na stavěných Harisonech ale je to nebe a dudy to lakování.

                                NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 19:07:56

                                Mr.Doctor >> Já sem vzal na toto zase Moriony ve 2.75 lb dostanu se s něma přes 130, nej hod sem měl okolo 140 s montáží a kuličkou. Když to srovnám s NXT tak ta púovrchovka se mě u Moriona zdá lepší, je to laserem broušený blank co se ti nepoškrábe, u toho NXT ten lak byl hodně slabý, kdyby byl Specimen 2 model před tím, tak na něj šáhnu, vůl sem ho prodal.

                                  NMr.Doctor - Profil | Po 31.8.2015 19:02:08

                                  kubanec >> Také jsem na ně koukal, NXT mi však příjdou na odhoz jako více vhodné. Ale zkušenost nemám žádnou ani s jedním. Dokážeš je porovnat pro mé účely ??

                                    Nkubanec - Profil | Po 31.8.2015 18:25:39

                                    Mr.Doctor >> Moriony jsou taky fajn.

                                      NČík - Profil | Po 31.8.2015 17:59:28

                                      Mr.Doctor >> Šokovku-pletenku používám také,to jsem zapomněl napsat.S vlascem 0,25mm to musí lítat ještě dál.

                                        NMr.Doctor - Profil | Po 31.8.2015 17:56:19

                                        Čík >> To zní fajn. Já teda používám monofil 0,25 mm + šokovku, navi Power Aero XTA, tak když tam dám to olovo 90 g, tak bych to snad mohl s koulí taky hodit... Super, díky moc za reakci. Ještě někdo nějaké poznatky, ať kladné či záporné, popřípadě na co si dát pozor.... Mám ještě jednoho favorita, tak pište, rád bych do konce týdne výběr zúžil :-))