MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | Po 18.4.2016 21:07:39

...dnes na obchůzce :o)))

    NMi!d@72 - Profil | Ne 17.4.2016 7:23:54

    PETLOV >> ...pátek,a bez labutí :o)))

      NPETLOV - Profil | Čt 14.4.2016 21:32:15

      Mi!d@72 >> dnes jsem byl jen na pokec za Bohusem a obchuzku kolem Labutiho jezera :))

        NMi!d@72 - Profil | St 13.4.2016 20:43:49

        PETLOV >> tak kolik dnes bylo vyrovnanejch háků :o)))

          NMi!d@72 - Profil | Po 11.4.2016 20:53:46

          PETLOV >> jj,já teprve tři docházky a jeden kapř :o)))

            NPETLOV - Profil | Po 11.4.2016 20:26:53

            Mi!d@72 >> s Rostou jsem byl teprve dnes od 15-19:30h......karas + cejn....kapr ciste zero :))

              NPETLOV - Profil | Po 11.4.2016 14:51:30

              Mi!d@72 >> vedle jakta jedle...Miron :)

                NMi!d@72 - Profil | Ne 10.4.2016 23:44:07

                PETLOV >> ..podle polohy přední vidličky bych to viděl na Rostíka...???

                  NPETLOV - Profil | Ne 10.4.2016 22:37:40

                  Mi!d@72 >> jj....57cm vaha 4,20kg

                    NMi!d@72 - Profil | Ne 10.4.2016 22:35:42

                    PETLOV >> ...na feeder :o)))

                      NMi!d@72 - Profil | Ne 10.4.2016 22:34:24

                      PETLOV >> ...taky jsem dnes trochu zabodoval 54cm 3,45kg :o)))

                        NPETLOV - Profil | Ne 10.4.2016 19:56:43

                        Mi!d@72 >> Tak dnes opet vychazka s dalsim kolegou....kolega karasy + cejni...mne se podaril jeden šupík 57cm a par karasu a cejni :)

                          NPETLOV - Profil | Ne 10.4.2016 10:00:44

                          Tak vcera v tom desti cca 5 hodin.......3 karasy a kolega....karasy + nejake cejny....kapr ciste zero :)))

                            Ntuzemak - Profil | So 9.4.2016 14:36:32

                            RST >> njn to já přehlídl,že potřebuješ 75.-)))

                              NRST - Profil | So 9.4.2016 13:58:26

                              tuzemak >> Tohle sem samozřejmě taky našel, ale je to odkaz na 30 ku a pak je tam ještě 20ka. Já potřebuju a75:-(

                                Ntuzemak - Profil | So 9.4.2016 10:47:19

                                  NRST - Profil | So 9.4.2016 10:42:34

                                  Mi!d@72 >> Aha tak to sem netušil....

                                    NMi!d@72 - Profil | So 9.4.2016 10:07:07

                                    RST - 9.4.2016 9:59:36 >> Žádné nové nebude,jak jsem už psal,jedná se o obnovení původního čísla náhradní technologií(číslo zůstane stejné)a úředník provede zápis do TP,může popsat,kde bylo vyraženo(ale nemusí)

                                      NRST - Profil | So 9.4.2016 9:59:36

                                      Mi!d@72 >> Už je to v databázi, jsou dvě řešení, najít a nebo nechat zapsat nové..... Jenom nevím co bude, až se po naražení nového čísla najde to původní:-)

                                        NMi!d@72 - Profil | So 9.4.2016 9:37:51

                                        -bedna- >> pokud to zavedli do databáze,tak bych tam nic nerazil,pokud ne a VIN je krátkej,tak bych to udělal...