MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | St 27.4.2016 20:11:46

PETLOV >> příprava na "Big fish"

    NMi!d@72 - Profil | St 27.4.2016 19:57:59

    PETLOV >> fiat to jistí :o)) dnes nějak brzy z práce

      NPETLOV - Profil | St 27.4.2016 19:42:03

      Mi!d@72 >> Tohle si kup na octavku a projedes vsude :))
      https://www.youtube.com/watch?v=OqhsZN6RlYM

        NRST - Profil | Po 25.4.2016 4:39:21

        Mi!d@72 >> V pohodě:-)

          NMi!d@72 - Profil | Ne 24.4.2016 22:57:24

          RST >> dík za vyčerpévající odpověď :o(((

            NMi!d@72 - Profil | Ne 24.4.2016 19:31:44

            RST >> a co Adam???

              NPETLOV - Profil | Ne 24.4.2016 19:21:08

              Mi!d@72 >> myslel jsem ze jsi byl o vikendu na Tovacove a ty jsi mel absenci :))...jses mohl stavit na kafco :))

                NPETLOV - Profil | Ne 24.4.2016 19:18:50

                RST >> mi rikal ze jede ???,

                  NRST - Profil | Ne 24.4.2016 19:14:07

                  PETLOV >> Martin 1. A Milan se nezůčastnil:-(

                    NPETLOV - Profil | Ne 24.4.2016 19:13:32

                    Mi!d@72 >> tak jsem si vsiml ze Martin se umistil mezi prvni trojkou...kolikate misto si vychytal ?

                      NMi!d@72 - Profil | Ne 24.4.2016 19:13:11

                      PETLOV >> no jak vám nepolámali cajk tak je to v pohodě :o)))

                        NPETLOV - Profil | Ne 24.4.2016 19:05:41

                        Tak dnes na lyskach cca 5h.....5 mensich kapriku a karas,ale chytli se i vetsi kousci a nakrmit kacenky jsem take nezapomnel :))

                          NPETLOV - Profil | Ne 24.4.2016 9:50:34

                          Mi!d@72 >> jj...vsechno bude :)).................a co ty na tovacove...chytils rybu nebo jen draka ?

                            NPETLOV - Profil | Ne 24.4.2016 9:40:30

                            30- denní povolenka bez zkoušek pro jakéhokoliv žadatele.......od 26 minuty
                            http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-ud​alosti/216411000100223

                              NMi!d@72 - Profil | Čt 21.4.2016 19:14:59

                              PETLOV >> tak co ti megakapří...o víkendu už půjdou do láku...???

                                NMi!d@72 - Profil | Út 19.4.2016 22:02:03

                                PETLOV >> to jo,ale jak ho chytne rapl a začne brát pro kočky,tak to RST nerozdejchá :o)))

                                  NPETLOV - Profil | Út 19.4.2016 21:56:07

                                  Mi!d@72 >> To si bude muset najít nejakou Zlatou rybku,kdyz je takovej fanatic :))))

                                    NMi!d@72 - Profil | Út 19.4.2016 21:52:17

                                    PETLOV >> už???dobrý more???nééé