MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | So 9.4.2016 9:34:10

RST >> není,necháš ho jednoduše přidělit,vem velkej tech.,protokol z STK a zajdi na dopravku,na které je voz.registrované-žádost o obnovení VIN náhradní tech.

    N-bedna- - Profil | So 9.4.2016 9:17:28

    RST >> Mám raznice.Stačí vědět co tam má být a tak to tam i za chvilu bude.:-)

      NRST - Profil | So 9.4.2016 9:06:44

      Mi!d@72 >> Je to průser, Avia byla na STK a číslo nenašli:-( Ten rám je po generálce, kompletně opískovaný a dosti hrubě pozinkovaný. Vědět kde přesně to číslo je tak by se asi našlo, jenže takhle je to v perdeli.......

        NMi!d@72 - Profil | So 9.4.2016 8:54:42

        RST >> stoprocentně na rámu z pravé strany,pokud tam není vyměněnej rám,ale přesně nevím,N2ky neděláme,ale dnes je pěkně hnusně,tak si vem montérky,kartáč a hledej šmudlo,hledej :o)))

          NRST - Profil | So 9.4.2016 8:32:47

          Mi!d@72 >> Ty lysče, nevíš kde má Avia A75 na rámu vyražené číslo???

            NMi!d@72 - Profil | So 9.4.2016 8:11:52

            PETLOV >> ...takový amurský lysce jsme lapali už předloni :o)))

              NPETLOV - Profil | St 6.4.2016 20:52:57

              Mi!d@72 >> jeden macek z panskeho za 5hodin,jinak ani tuk :)

                NMi!d@72 - Profil | St 6.4.2016 18:28:54

                PETLOV >> jj,dnes jsem se bavil s kámošem co se bavil s p.hospodářem,a ten říkal,že macci tam jsou,ale zatím se neprobudili :o)))))

                  NPETLOV - Profil | St 6.4.2016 8:57:35

                  Mi!d@72 >> To bude sezona uz ted je to super :))))))

                    NPETLOV - Profil | Po 28.3.2016 21:23:49

                    Mi!d@72 >> Jeste ze byl na druhe strane :))

                      NPETLOV - Profil | Po 28.3.2016 20:04:43

                      Mi!d@72 >> tak jsem byl jeste zkusit i odpoledne,ale dopadlo to stejne jak dopoledne,sedl jsem s Rostou ten uz tam byl,ale dopadli jsme stejne bez ryby.Pak jsem si vsiml u pritoku byl zasitej pepik :))

                        NMi!d@72 - Profil | Čt 24.3.2016 8:56:00

                        PETLOV >> tak zítra v pět u tebe...???

                          NMi!d@72 - Profil | Út 22.3.2016 19:31:49

                          PETLOV >> a podařilo se dnes něco SZ

                            NPETLOV - Profil | Út 22.3.2016 19:29:18

                            Mi!d@72 >> tak to jsme na tom stejne....sobotu mam take pracovni !!!

                              NMi!d@72 - Profil | Út 22.3.2016 19:19:09

                              Petko >>...já jdu do práce,takže bohužel :o(((

                                NPetko - Profil | Po 21.3.2016 22:35:43

                                Připomínám všem členům MO Přerov sobotní členskou schůzi od 9 hodin v kině hvězda. Budu se těšit na viděnou.

                                  NMi!d@72 - Profil | So 19.3.2016 10:48:05

                                  PETLOV >> ...dneska by jsi to už nedal,Pepa by začal s vodkou a bylo by to tobě :o)))

                                    NPETLOV - Profil | So 19.3.2016 9:59:09

                                    Mi!d@72 >> vcera pepik neprisel ale mohl bych to zkusit dneska jestli prijde :)