MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Mi!d@72 - Profil | So 19.3.2016 9:04:13

PETLOV >> ...už to chápu,včera přišel Pepa a začal poroučet k dnešnímu svátku,když teď bere víc jak ředitel slévárny :o)))

    Mi!d@72 - Profil | Pá 18.3.2016 16:51:31

    PETLOV >> dnes na 207 nebylo kde sednout,asi se profláklo že tan nasypali 3 tuny kapř :o)))

      Mi!d@72 - Profil | Út 15.3.2016 14:36:16

      RST >> pozdě,asi to máš na 30 dní???

        RST - Profil | Út 15.3.2016 7:11:11

        Mi!d@72 >> Pracuješ a nebo na to prdíš??

          Mi!d@72 - Profil | Ne 13.3.2016 9:33:54

          PETLOV >> 56 +nějaká drůbež :o)))

            PETLOV - Profil | Ne 13.3.2016 9:11:39

            Mi!d@72 >> napodobne :)))

              Mi!d@72 - Profil | Ne 13.3.2016 9:04:38

              PETLOV >> ...nóó vididíš,kdyby jsi to nepsal ty,ani bych tomu nevěřil :o)))

                PETLOV - Profil | Ne 13.3.2016 8:51:11

                Mi!d@72 >> kapr 56 +52cm jsem spokojenej :)))))

                  Mi!d@72 - Profil | Ne 13.3.2016 8:29:59

                  PETLOV >> ...a brali nebo už došli jako vždy...ale nepiš žádný historky kdo tam co chytl...z pohádek jsem už dávno vyrostl :o)))

                    PETLOV - Profil | So 12.3.2016 20:59:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    trochu relax :)

                      Mi!d@72 - Profil | So 12.3.2016 7:29:30

                      PETLOV >> ...tak včera celkem dobrej feeder cca 10:30-15:30,lapeno 8x kapř z toho jeden 56 cm jinak dorost,karas a nějaký plotice...až na ten studenej vítr :o)))

                        Mi!d@72 - Profil | Čt 10.3.2016 15:35:23

                        PETLOV >> ...toš jak šel dneska rozvoz...???

                          king76 - Profil | Út 8.3.2016 19:15:15

                          Mi!d@72 >> hmm tak tam sem nikdy nebyl.

                            Mi!d@72 - Profil | Út 8.3.2016 18:42:59

                            PETLOV >> ...tak co mašina,už vrčí :o)))

                              Mi!d@72 - Profil | Út 8.3.2016 18:41:58

                              king76 >> ... zdar,není to tajný...je to v Rokytnici :o))

                                king76 - Profil | Ne 6.3.2016 14:46:22

                                Mi!d@72 >> Tak aspoň že se to dalo do pořádku.Kde to je když tak SZ.

                                  PETLOV - Profil | Ne 6.3.2016 11:09:45

                                  Mi!d@72 >> vse je domluveno.

                                    Mi!d@72 - Profil | Ne 6.3.2016 11:00:09

                                    PETLOV >> ...ale Mrázek nééé,už by jsi měl vyrazit,a nezapomeň na tu tašku :o(((

                                      Mi!d@72 - Profil | Ne 6.3.2016 10:58:45

                                      king76 >> ...jj,ale pěkná voda je to až teď,za dob,kdy ji vlastnil svaz to byla žumpa bez ryb,pouze pro rybáře do 15ti let...

                                        king76 - Profil | So 5.3.2016 19:48:32

                                        Mi!d@72 >> Pěkná voda,na splávek to může být bomba chytačka.