MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPETLOV - Profil | So 5.3.2016 15:01:33

Mi!d@72 >> ryby pockajíí :)

    NPETLOV - Profil | So 5.3.2016 15:00:54

    Mi!d@72 >> dnes bude jina kultura .))
    https://www.youtube.com/watch?v=mY6LKgcYiZ4

      NMi!d@72 - Profil | So 5.3.2016 8:02:22

      PETLOV >> ...dnes by to šlo a ty se chceš prcat s rozvozem...šup do Bečvy a hrrrr na ně :o)))

        NMi!d@72 - Profil | So 5.3.2016 6:26:40

        PETLOV >> ...ten oční ti měl naordinovat asi něco silnějšího když pořád nic nevidíš :o)))

          NPETLOV - Profil | Pá 4.3.2016 19:44:54

          Mi!d@72 >> foto pekne ale nemuzu najit toho kapra :)))

            NMi!d@72 - Profil | Pá 4.3.2016 16:23:55

            PETLOV >> ...tak dnes se celkem dařilo,karas,plotice a kapř 50+ :o)))

              NPETLOV - Profil | Čt 3.3.2016 20:27:41

              Mi!d@72 >> tak to jo.

                NMi!d@72 - Profil | Čt 3.3.2016 20:20:29

                PETLOV >> ...bude z tebe milionář...za pár desítek let :o)))...já to du zkusit s Mrázkem...

                  NPETLOV - Profil | Čt 3.3.2016 20:11:03

                  Mi!d@72 >> zitra se stavim dopoledne ale pracovne bo odpadl kolega tak musim za nej a jeste svoji odpoledni...hnus :))

                    NMi!d@72 - Profil | Čt 3.3.2016 20:04:40

                    PETLOV >> ...ano taťko :o)))

                      NPETLOV - Profil | Čt 3.3.2016 20:02:30

                      Mi!d@72 >> Tak ji zitra nezapomen...miron se stavi v sobotu.

                        NMi!d@72 - Profil | Čt 3.3.2016 19:52:35

                        PETLOV >> ,,,taška nachystaná :o)))...a dík za odkaz :o(((

                          NMi!d@72 - Profil | Út 1.3.2016 19:42:20

                          PETLOV >> ...hmmm,pošli ten odkaz,co jsi tomu Mirovi pokupil :o)))

                            NPETLOV - Profil | Út 1.3.2016 19:36:18

                            Výstava myslivosti, rybářství a včelařství
                            8. 4. 2016 - 10. 4. 2016
                            http://www.vystavistefloria.cz/vystavy/vystava-mysl​ivosti-rybarstvi-a-vcelarstvi

                              NPETLOV - Profil | Út 1.3.2016 19:29:35

                              Mi!d@72 >> musis jezdit driv :)))

                                NMi!d@72 - Profil | Út 1.3.2016 19:24:23

                                PETLOV >> tak jsem si to kafe dal sám,dnes se dost dařilo,takže speciálka je doma :o)))

                                  NPETLOV - Profil | Út 1.3.2016 16:02:03

                                  Mi!d@72 >> Tak jsem s nim mluvil....vem ji zitra do prace a pres vikend se u mne stavi a mrkne na ni.

                                    NPETLOV - Profil | Út 1.3.2016 15:12:46

                                    Mi!d@72 >> reknu mu to ale asi ho vezme...pokud je v poradku jak rikas.

                                      NMi!d@72 - Profil | Út 1.3.2016 9:51:58

                                      PETLOV >> tak to pouzdro za 500 kč,jinak bazar :o)))

                                        NPETLOV - Profil | Po 29.2.2016 21:09:12

                                        Mi!d@72 >> jj...harlej to umi lepsi !!