MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | Po 29.2.2016 20:51:39

PETLOV >> ...Herešovi to sluší vice v Alkeholu :o)))
https://www.youtube.com/watch?v=xKVapCV4zlQ

    NPETLOV - Profil | Po 29.2.2016 19:51:18

      NMi!d@72 - Profil | Po 29.2.2016 8:16:34

      PETLOV >> ...nová zajímavá témata :o)))
      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741356

        NMi!d@72 - Profil | Ne 28.2.2016 11:52:11

        PETLOV >> ...tak dnes znovu,ať ti to všechno nesežerou...nééé :o)))

          NPETLOV - Profil | So 27.2.2016 14:53:23

          Mi!d@72 >> tak to jsme na tom stejne po dnesku na lyskach :))

            NMi!d@72 - Profil | Pá 26.2.2016 21:18:02

            PETLOV >> ...krokodýla :o)))

              NPETLOV - Profil | Pá 26.2.2016 20:54:17

              Mi!d@72 >> Jooooo a cos uvlacel cejna :))))

                NMi!d@72 - Profil | Pá 26.2.2016 18:33:50

                PETLOV >> ????tak už víš,nééé...jinak ta vláčka dopadla na jedničku :o)))

                  NPETLOV - Profil | Čt 25.2.2016 21:14:46

                  Mi!d@72 >> ????

                    NMi!d@72 - Profil | Čt 25.2.2016 16:19:40

                    PETLOV >> ...a co ty...???...pořád licokniga...??? :o)))

                      NMi!d@72 - Profil | Po 22.2.2016 11:55:21

                      PETLOV >> ...a kolik bylo kapříků :o)))

                        NPETLOV - Profil | Ne 21.2.2016 18:15:11

                        Mi!d@72 >> tak cerpadlo opraveno a jeste jsem stihnul nahodit.

                          NMi!d@72 - Profil | Ne 21.2.2016 9:49:34

                          PETLOV >> ..tam taky nééé,určitě nééé dnes :o(((

                            NPETLOV - Profil | Ne 21.2.2016 9:25:32

                            Mi!d@72 >> no nic jdu neco delat tady to nespravim !!!

                              NPETLOV - Profil | Ne 21.2.2016 9:22:52

                              Mi!d@72 >> myslis ze potrebuju kupovat zrovna tady???...to bych si nasel taky.

                                NPETLOV - Profil | Ne 21.2.2016 8:51:36

                                Mi!d@72 >> potrebuju sehnat cerpadlo

                                  NMi!d@72 - Profil | Ne 21.2.2016 8:41:49

                                  PETLOV >> jak na půl-nechápu

                                    NPETLOV - Profil | Ne 21.2.2016 8:27:07

                                    Mi!d@72 >> tak na pul :))