MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | Ne 21.2.2016 8:00:51

PETLOV >> ...toš jak,spraveno nebo byla zpíječka papírů :o)))

    NPETLOV - Profil | Pá 19.2.2016 19:05:05

    Mi!d@72 >> uz je mam doma a mirek prijede asi zitra.

      NMi!d@72 - Profil | Pá 19.2.2016 11:09:48

      PETLOV >> včera neměl čas on,dnes to nestinu já,budeš to muset zajistit sám :o(((

        NPETLOV - Profil | Čt 18.2.2016 20:06:15

        Mi!d@72 >> co ty papiry...mirek volal a ptal se ??????

          NPETLOV - Profil | Čt 18.2.2016 19:38:37

          Mi!d@72 >> Vem flajzary zitra prijedu a prejedu ti je :))

            NMi!d@72 - Profil | Čt 18.2.2016 19:22:45

            PETLOV >> ...že bych si koupil hlásiče proti přejetí :o)))???

              NPETLOV - Profil | Čt 18.2.2016 19:10:55

              Mi!d@72 >> Starbaits D-Tec - Crash Test
              https://www.youtube.com/watch?v=1DJrSI3lMo4

                NMi!d@72 - Profil | Čt 18.2.2016 15:58:54

                PETLOV >> ...zítra se stav na kafe,sice makám jak čert,ale zítra by to už slo :o)))

                  NMi!d@72 - Profil | Čt 18.2.2016 15:52:59

                  PETLOV >> ...tak to čerpadlo je úplně jiný a navíc na punťu je to balík :o(((

                    NPETLOV - Profil | Út 16.2.2016 19:27:30

                      NPETLOV - Profil | Út 16.2.2016 16:08:24

                      Mi!d@72 >> tak ty jsi zlatokop :))

                        NMi!d@72 - Profil | Út 16.2.2016 15:31:15

                        PETLOV >> ...mám to placený zlatem...a to se oplatí :o)))

                          NPETLOV - Profil | Út 16.2.2016 14:28:44

                          Mi!d@72 >> s tebe se stava workoholik...vam asi pridaly penez nééé ?...nebo prace :))))

                            NMi!d@72 - Profil | Po 15.2.2016 16:40:38

                            PETLOV >> ...nóó to aby jste si s Miroňem vzali na Lýsky hodně vodky :o)))
                            https://www.youtube.com/watch?v=vfADVzfjunw

                              NPETLOV - Profil | Po 15.2.2016 8:51:11

                                NMi!d@72 - Profil | Po 15.2.2016 8:21:18

                                PETLOV >> ...nóó jóó,kde jsou ty časy,kdy tam braly 50+ ještě pod ledem :-)))

                                  NPETLOV - Profil | Ne 14.2.2016 18:27:06

                                  Mi!d@72 >> vcera cca za 5 h. temer bez zaberu,dnes jen sami cejni.

                                    NSido - Profil | Ne 14.2.2016 12:06:35

                                    Zdravím vás :)
                                    Touhle cestou bych rád našel partáka nejlépe kapraře.

                                      NMi!d@72 - Profil | Ne 14.2.2016 10:47:32

                                      PETLOV >> ...a co ten kapř,bude nebo nééé???