MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPETLOV - Profil | Ne 14.2.2016 8:45:13

Mi!d@72 >> kluci prijedou dnes,vcera to nestihli jak jeli z praglu.

    NMi!d@72 - Profil | Ne 14.2.2016 7:53:33

    PETLOV >> ...tak to jsem čekal větší parádu,a motor prodanej???

      NPETLOV - Profil | So 13.2.2016 21:06:00

      Mi!d@72 >> tak....račí pochod se nekonal,dnes jsem se hlídal :))

        NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 19:02:28

        PETLOV >> ...hlavně nespadni při zpáteční cestě do Strhance,víš ,že ta trnková dokáže rozhodit giroskop :o)))

          NPETLOV - Profil | So 13.2.2016 18:53:59

          Mi!d@72 >> hovezi pecene s ryzi :)),ted jdu k brachovi na trnkovou :))

            NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 18:03:35

            PETLOV >> ...a jak ty...???ertépléééé :o)))

              NPETLOV - Profil | So 13.2.2016 17:55:37

              Mi!d@72 >> myslim zes mel tak vtipnou kaši a ne srnči podle tech zapisu :)))))

                NRST - Profil | So 13.2.2016 12:31:08

                Mi!d@72 >> To je nápad, jdu do toho taky:-)

                  NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 12:23:10

                  RST >> ...hmmm,to jsem se ale napapal...a těď šlofika :o)

                    NRST - Profil | So 13.2.2016 11:22:57

                    Mi!d@72 >> Tvoja peče srnčí na víně???:-))

                      NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 11:20:56

                      RST >> ...klidně mě práskni,já už mám dnes vyděláno...a večer to vidím na odměnu za dobře vykonanou práci :-)))))))))))))))))))))))

                        NRST - Profil | So 13.2.2016 11:15:09

                        Mi!d@72 >> Hej nemáš prodávat cigára??? Že to prásknu tvojí, jak se v práci flákáš:-)

                          NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 11:14:27

                          PETLOV >> ...tak co kapř 40+,už je v cajdáku???nebo budou jenom kobzole :-)))

                            NRST - Profil | So 13.2.2016 8:17:26

                            Mi!d@72 >> No proto:-))

                              NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 8:10:16

                              RST >> ...ano,šéfe :-)))

                                NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 8:06:47

                                PETLOV >> ...ten blešák se mi zdá celkem reálnej,ale ten kapř na večeři???když se podívám z okna,tak to u tebe vidím na neschopenku a né na kapra k večeři :-)))

                                  NRST - Profil | So 13.2.2016 7:57:29

                                  Mi!d@72 >> Jo jo snaž se ať sou prémie:-))

                                    NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 7:56:04

                                    RST >> ...tušil jsem,že se ti to bude zamlouvat :-)))

                                      NRST - Profil | So 13.2.2016 7:44:25

                                      Mi!d@72 >> Tak to jo to je potřeba:-))

                                        NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 7:43:08

                                        RST >> ...až odpoledne,teď zabezpečuju prodej tabákových výrobků :-)))