MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NRST - Profil | So 13.2.2016 7:30:39

Mi!d@72 >> Neprdol a utíkej klepat nárazník:-)

    NMi!d@72 - Profil | So 13.2.2016 7:26:09

    PETLOV >> ...jóó,jóó...když ty kapříka,tak já srnéčku :-)))

      NPETLOV - Profil | Pá 12.2.2016 19:34:15

      Mi!d@72 >> srnci...jo :))

        NRST - Profil | Pá 12.2.2016 15:46:12

        Mi!d@72 >> Ale od rána. Jo až budeš mít to srnčí vystařené kousek bych uživil:-)

          NMi!d@72 - Profil | Pá 12.2.2016 15:44:03

          RST >> ...dnešní :-)))

            NRST - Profil | Pá 12.2.2016 12:22:05

            Mi!d@72 >> To je staré.

              NMi!d@72 - Profil | Pá 12.2.2016 12:16:38

              PETLOV >> ...a opět nová diškuze na téma JVeletronics :-(((
              http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=740883

                NMi!d@72 - Profil | Čt 11.2.2016 17:15:08

                PETLOV >> ...zajímavé počteníčko...!!?
                http://www.vagnerpelikan.cz/

                  NMi!d@72 - Profil | Út 9.2.2016 20:19:39

                  PETLOV >> ...to bys měl,v těch hownech od pejskařů se už líhnou masařky :-))))))))

                    NPETLOV - Profil | Út 9.2.2016 19:59:22

                    Mi!d@72 >> v sobotu jdu na ne :))

                      NMi!d@72 - Profil | Út 9.2.2016 16:46:15

                      PETLOV >> ...už je to táádýýý :-)))

                        NMi!d@72 - Profil | Út 9.2.2016 13:03:07

                        PETLOV >> ...tady máš tvoje oblíbené Milfa "hells bells"carp :-)))

                        Nabízím: Prodám hlásiče s příposlechem Milfa carp bell 400 2+1. Dvakrát u vody, jako nové. Původní cena 1930.-, v záruce do 28.4.2016. Cena 1200 + pošta, nebo osobní odběr litoměřicko.
                        nastrazni rybicka ® [Poslat soukromou zprávu.] , 730807294

                          NMi!d@72 - Profil | Po 8.2.2016 20:23:53

                          PETLOV >> ...nehledal jsem to já,je to skopnutý z jedné diskuze :-)))

                            NPETLOV - Profil | Po 8.2.2016 20:12:05

                            Mi!d@72 >> ale uz at jsme tam :))))

                              NPETLOV - Profil | Po 8.2.2016 17:53:47

                              Mi!d@72 >> uz jsem to videl,ale nechtel jsem to ventilovat.

                                NMi!d@72 - Profil | Po 8.2.2016 15:39:03

                                PETLOV >> tak jsem mluvil s Pepou-s Mirou to nebude problém,večer ti řeknu podrobnosti :-))) ...a beru teda svaz + vip vodu...v pátek zkušební odlov

                                  NMi!d@72 - Profil | Po 8.2.2016 12:46:16

                                  PETLOV >> ...tady webovky chaty hned vedle nás :-)))...a není tak nacvakáno...!!!
                                  http://www.rybareni-pod-palavou.cz/

                                    NMi!d@72 - Profil | Po 8.2.2016 10:08:18

                                    PETLOV >> ...tak dík,a co ta loď...???

                                      NPETLOV - Profil | Ne 7.2.2016 20:33:19

                                      Mi!d@72 >> tak at se ti tam libi :))

                                        NMi!d@72 - Profil | Ne 7.2.2016 20:31:46

                                        PETLOV >> ...letos ti to tam přenechám,nemám na ty vip. vody nervy :-)))