MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPETLOV - Profil | Ne 4.1.2015 19:50:55

Mi!d@72 >> kurna vsak okumy + silstar a je na povolenku nebo ne ?,

    NMi!d@72 - Profil | Ne 4.1.2015 19:47:45

    PETLOV >> ...nemám love na svazovku ani na soukromák...napřed budu muset trochu popracovat...(((

      NPETLOV - Profil | Ne 4.1.2015 19:47:43

      dneska zastaveni na svrčove :))

        NPETLOV - Profil | Ne 4.1.2015 19:45:07

        Mi!d@72 >> ja mam komplet :))) a co ty uz jen soukromaky ?????

          NMi!d@72 - Profil | Ne 4.1.2015 18:05:13

          PETLOV >>...tak vidím,že jsi byl odevzdat povolenku,doufám,že jsi si vzal už novou...a místenku taky...nebudou...(((

            Nking76 - Profil | So 3.1.2015 12:55:18

            PETLOV >> Jinak si pamatuju jak kdysi se tam hodně bruslilo,rybník byl plný bruslařů.

              Nking76 - Profil | So 3.1.2015 12:54:03

              PETLOV >> ted bych měl strach at se tam nepropadnu.

                NPETLOV - Profil | So 3.1.2015 12:50:37

                king76 >> spise mi to pripada jako kluziste je jich tam vice.

                  Nking76 - Profil | So 3.1.2015 12:47:18

                  PETLOV >> tam ten lel je hrubší když na něm stáli chlapi s pilami.Jenže se nějak oteplilo u mě 3 den +3°C bude měkký.

                    Nking76 - Profil | So 3.1.2015 12:44:54

                    PETLOV >> sem to přehlédl :-(

                      NPETLOV - Profil | So 3.1.2015 12:44:00

                      king76 >> je to prerovsky...pod fotkou je to psanééé :))

                        Nking76 - Profil | So 3.1.2015 12:31:08

                        PETLOV >> není to Přerovský rybník aspon to tak vypadá podle tvaru plochy.

                          NPETLOV - Profil | So 3.1.2015 9:54:08

                          dnes prerovsky rybnik....tady se uz taky testovalo :))

                            NPETLOV - Profil | So 3.1.2015 9:52:24

                            vcerejsi prochazka na lysky,jak je videt bezkari uz pevnost ledu otestovali :))

                              NMi!d@72 - Profil | Pá 2.1.2015 11:55:52

                              Zajda >> ...to e pravda,ještě by někdo to začal používat,kousky z bohatého repertuáru se taky nepropalují...(((

                                NZajda - Profil | Pá 2.1.2015 10:13:12

                                Mi!d@72 >> Bylo tam moc čumilů - mezi nimi jistě i nějací rybáři a hrozilo, že by mohli okoukat moji vytříbenou techniku nahazování..:-)

                                  NMi!d@72 - Profil | Pá 2.1.2015 9:54:27

                                  Zajda >> ...to já taky néé...ale jeden chyt jsi mohl provést...(((

                                    NZajda - Profil | Pá 2.1.2015 9:30:17

                                    Mi!d@72 >> Já je obdivuju...Nevlezl bych tam ani za nic...

                                      NMi!d@72 - Profil | Pá 2.1.2015 7:49:50

                                      Zajda >> ...zdar,měl jsi to hodit mezi ty nadšence,třeba by jsi nějakýho dostal...(((

                                        NMi!d@72 - Profil | St 31.12.2014 17:24:55

                                        bart.bm >> ...tak,jen v zimě...nejsem fanda místních šampiónů...(((