MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nbart.bm - Profil | St 31.12.2014 17:18:16

Mi!d@72 >> to je buď ještě nebo už zima :o)))

    NMi!d@72 - Profil | St 31.12.2014 16:55:08

    bart.bm >> chodím tam tak 1-2x do roka,letos pouze na jaře...těch v podnapilým stavu z jara venku nikdo...tak nevím...)))

      Nbart.bm - Profil | St 31.12.2014 15:04:48

      Mi!d@72 >> tak tak to máš vše podle toho sloganu a kolikrát když vidíš ty ožralé lovce pod hospodou u stromu tak je tam i živo :o))))

        NMi!d@72 - Profil | St 31.12.2014 9:46:55

        bart.bm >> ...proč na Laguně...?

          NPETLOV - Profil | St 31.12.2014 9:02:50

          bart.bm >> jj tam by to bylo docela trefnééé :)))

            Nbart.bm - Profil | Út 30.12.2014 22:11:17

            PETLOV >> to bude teď vlát na velké laguně?? :o))))))))))))))))

              Nking76 - Profil | Út 30.12.2014 21:59:13

              Mi!d@72 >> a bude se konat plavba otužilců.

                NPETLOV - Profil | Út 30.12.2014 21:50:46

                Mi!d@72 >> radeji to budu sledovat z cerne hory nebo ze sokošky nebo z melouna :)))

                  NMi!d@72 - Profil | Út 30.12.2014 21:23:20

                  PETLOV >> sraz otužilců...to by ti udělalo dobrě na krk...!!!

                    NPETLOV - Profil | Út 30.12.2014 18:34:28

                    Mi!d@72 >> tak zitra na rybniku a medvedy vem s sebou :))))))

                      Nbart.bm - Profil | Po 29.12.2014 20:58:40

                      Mi!d@72 >> noo by mu podjeli nohy...sám by hodil tuleňa...a byl by tam taky....až po pás :o))))))

                        NMi!d@72 - Profil | Po 29.12.2014 20:48:39

                        PETLOV >> ...kdyby jsi neprchl,tak jsi mohl políčit,jeden tuleň a je tam...(((

                          NPETLOV - Profil | Po 29.12.2014 17:57:23

                          Mi!d@72 >> tak lysky komplet pod ledem...ale ty medvedy jsem tam nevidel....tos byl asi v Gronsku ne :)))))

                            NMi!d@72 - Profil | Po 29.12.2014 16:05:03

                            PETLOV >> ...dneska jsem tam potkal medvědy...a lední...!!!

                              NPETLOV - Profil | So 27.12.2014 17:33:58

                              Mi!d@72 >> Zdar tak lysky hotovo,ale ten silvestr mame v planu i tak bez prutů :))

                                Nbart.bm - Profil | So 27.12.2014 12:03:08

                                Mi!d@72 >> cenu to bude mít pokud uvidíš že alespoň u části členů to ponese kýžené ovoce.ono nejde vše převychovat hned ale mladí se dají zpracovávat ikdyž budou mít doma třeba masírku.Nejde nutit to je blbost,musíš směrovat.vnucenej názor je k hovnu ten nikdy neobstojí ale vnuknout myšlenku kterou člověk veme za svou je siná zbraň to věděl i strejček Ada z němec :o))))

                                  Nbart.bm - Profil | So 27.12.2014 11:59:34

                                  RST >> tak to už bude fakt prutem že se mu nechcou tahat ryby :o)))))

                                    NRST - Profil | So 27.12.2014 11:16:09

                                    Zajda >> Vláčák sem po včerejší další nule zazimoval, rozčílil mě a nebavím se s ním. Házel sem včera na trojce různé nástrahy skoro dvě hodiny a nic........... šel okolo jakýsi kolega a tam kde já lapnul prd on ledabile vytáhl okiša hrubě přes 40. cm:-)

                                      NZajda - Profil | So 27.12.2014 11:10:44

                                      RST >> Možná poo zkusím zajít vyvětrat nového přívlačového koníka. Doma je stejně nějaké dusno. Aspoň já to tak cítím...:-( Nechceš přijet?