MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NZajda - Profil | Ne 18.1.2015 19:08:33

Mi!d@72 >> Mám jenom 5 docházek - všechno s plavkou na řece - nevidím na to..:-( Když jsem jel dneska okolo "Déčka" v Tovačově, tak tam nějaká auta stála...

    NRST - Profil | Ne 18.1.2015 19:05:01

    Mi!d@72 >> Tam se těží uhlí:-)

      NMi!d@72 - Profil | Ne 18.1.2015 19:04:21

      bart.bm >> a co na Donbasu...nevíš...???

        Nbart.bm - Profil | Ne 18.1.2015 18:59:43

        Mi!d@72 >> vcera jsem jel okolo Prerovskyho a tam led byl tusim po celem.akorat na rece plno lovcu.

          NMi!d@72 - Profil | Ne 18.1.2015 18:43:57

          Zajda >> ...zdarec,tak jak se daří v novém roce...Laguna pod ledem nebo už chytáš...???

            NPetko - Profil | Po 5.1.2015 0:16:03

            hraji >> Nějak nemůžu přijít na to, co jsem na tu cedulku zapomněl napsat .... ?

              NPETLOV - Profil | Ne 4.1.2015 20:50:50

              Mi!d@72 >> pozde ted uz jsu na tom tak jak ty :)))) a to mam v nadrzi tak 15 litru a ne 75 :)))))

                NMi!d@72 - Profil | Ne 4.1.2015 20:39:38

                PETLOV >> ...kurňa,ale jestli jsi v balíku,tak bys mě mohl založit...!!!

                  Nbart.bm - Profil | Ne 4.1.2015 20:29:06

                  hraji >> doteď to nikdo neřešil..myslí že to nebude řešit i nadále :o)

                    Nhraji - Profil | Ne 4.1.2015 20:21:11

                    PETLOV >> měli byste upozornit pana hospodáře, že o označení revíru neodpovídá zákonu, respektive vyhlášce o rybářství. Úřad za tento přestupek může udělit přímo hospodáři citelnou pokutu, viz § 30 zákona.

                      Nking76 - Profil | Ne 4.1.2015 20:17:37

                      PETLOV >> určitě je pro tebe top voda Lýsky,jinak nějaká změna si někam jinam zajet neuškodí.

                        Nking76 - Profil | Ne 4.1.2015 20:15:15

                        PETLOV >> jj už sem si to četl.

                          NMi!d@72 - Profil | Ne 4.1.2015 20:12:23

                          PETLOV >> ...okumy=75 litrů nafty,silstar je porát volnej...(((

                            NMi!d@72 - Profil | Ne 4.1.2015 20:10:41

                            bart.bm >> jj,jsou prodané...(((

                              NPETLOV - Profil | Ne 4.1.2015 20:08:45

                              king76 >> bagruje se......na SZ :))

                                Nbart.bm - Profil | Ne 4.1.2015 20:08:33

                                Mi!d@72 >> už jsi prodal ty okumy?

                                  NPETLOV - Profil | Ne 4.1.2015 20:05:38

                                  king76 >> loni jsem tam byl asi 3x jen mensi kaprici.

                                    Nking76 - Profil | Ne 4.1.2015 20:02:48

                                    PETLOV >> Kde to je pokud to není tajné,nějaká štěrkovna se bagruje.

                                      Nking76 - Profil | Ne 4.1.2015 20:01:12

                                      PETLOV >> Pěkný rybníček,dařilo se ti tam v loni.

                                        NPETLOV - Profil | Ne 4.1.2015 19:54:03

                                        Mi!d@72 >> tady jsou ty nove rybniky co se bagrujou :)))