MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NRST - Profil | So 27.12.2014 11:03:23

Zajda >> Na bečvě můžeš, byl sem v kojetíně a po cestě už jen -2.

    NZajda - Profil | So 27.12.2014 10:31:05

    judas.d >> Dík. Tak to asi twistra učit plavat radši nepůjdu..:-(

      Njudas.d - Profil | So 27.12.2014 10:29:49

      Zajda >> auto mi teď ukazovalo -6:-)

        NMi!d@72 - Profil | So 27.12.2014 10:22:59

        bart.bm >> ...no vidíš,a má potom cenu pro takové členy něco dělat...???

          NZajda - Profil | So 27.12.2014 10:20:56

          bart.bm >> Ono se bohužel spoustě lidí taky nechce. Pak se stane, že se spousta lidí ptá, co bylo na schůzi s tím, že oni se na to vys.ali a šli radši na ryby...

            NZajda - Profil | So 27.12.2014 10:18:06

            Mi!d@72 >> Já jsem měl -6,4. Rybníček na Zemědělce byl ráno zamrzlý. Bečva je v pohodě. Teď mi na balkón svítí slunko - momentálně +10. A mínus 7 je kde?:-)

              Nbart.bm - Profil | So 27.12.2014 10:11:20

              Zajda >> jenže dnes hodně normálních si drží práci a v době kdy se hodí každá koruna do rodiného rozpočtu tak raději půjdou do práce nebo jsou furt v práci tak se snaží aspoň ten víkend věnovat rodině......bohužel tohle je druhá stránka mince

                NMi!d@72 - Profil | So 27.12.2014 10:11:14

                Zajda >> hoj,kolik je v Přerově stupňů,tady bylo o půl osmé -7....

                  Nbart.bm - Profil | So 27.12.2014 10:09:15

                  Mi!d@72 >> víš co by se stalo??asi to co u nás kdysi na Opavě...po dlouhé době se podařilo založit muškařský úsek dlouhý asi 3-4km a dlouho se ho dařilo udržet...pstruzi,lipani,jelci,okouni,bílá ryba i štiky...dokonce v jedné tůni někdo vhodil ve městě koi a dva lysce....pěkná podívaná.Pak jednou důchodci využili situace kdy bylo málo mladých na schůzi a přehlasovali je a úsek se musel zrušit protože nad tímto úsekem i pod bylo vše vyžrané a oni neumí muškařit a nebudou kupovat přeci drahou výbavu a blablabla...i duháči co je tam sadili 2x za sezónu.Hospodář který je už nebožtík to nesl hodně špatně protože to byl jeho projekt a dá se říct že o urychlilo jen jeho odchod....to samé by byla i laguna...až by tam byly ryby ryby tak by se hlasovalo furt o zrušení až by to jednou prošlo a nastal by masakr tomu věř.

                    NMi!d@72 - Profil | So 27.12.2014 10:08:14

                    Zajda >> začínam...

                      NMi!d@72 - Profil | So 27.12.2014 10:01:06

                      bart.bm >> je to tak trochu obraz stavu MO,když to nikoho nezajímá,kaluž a palička na maso...(((tak ti nevím,co by se dělo,kdyby zavedli třeba na Laguně CHa P...to by byl mazec...!!!

                        NZajda - Profil | So 27.12.2014 9:53:51

                        bart.bm >> Taky to chce, aby na schůze chodilo víc lidí, kteří dokážou přehlasovat tu skupinu 60+...

                          Nbart.bm - Profil | So 27.12.2014 9:48:08

                          Mi!d@72 >> anketa nic neřeší chodí sem určitě tací co ani nejsou na MO takže to celé může být scestné.tou bych si hlavu nelámal.Chce to víc lidí co jsou ochotní spíš jednat a postupně se protlačovat do funkcí.

                            NMi!d@72 - Profil | So 27.12.2014 9:40:33

                            ...jak nám napověděla anketa,pro členy typu 83 % nemá cenu poukazovat na různé nedostatky...takovým jedincům vyhovuje pouze kaluž plná ryb a k povolence palička na maso...!!!

                              NMi!d@72 - Profil | So 27.12.2014 9:10:17

                              PETLOV >> dnes máš na svazu otevřeno...a když už jdeš na tu Lagunu...(((

                                NPETLOV - Profil | Pá 26.12.2014 5:26:25

                                Mimořádné úřední hodiny
                                Jsou určeny pro řádné zajištění vydávání nových členských známek a povolenek na rok 2015
                                So 27. 12. 2014 od 08.00 do 12.00 hodin
                                Ut 30. 12. 2014 od 15.00 do 18.00 hodin
                                So 3. 1. 2015 od 08.00 do 12.00 hodin
                                Ut 6.1.2015 od 15.00 do 18.00 hodin
                                Čt 8. 1. 2015 od 15.00 do 18.00 hodin
                                So 10. 1. 2015 od 08.00 do 12.00 hodin
                                Ut 13. 1. 2015 od 15.00 do 18.00 hodin
                                Prosíme všechny členy MO, aby využili zejména mimořádných sobot. Předejdou tak zbytečné nervozitě a čekání.
                                Následně již jen v době úředních hodin (tj. každý týden ve čtvrtek)
                                MO PREROV

                                  NMi!d@72 - Profil | St 24.12.2014 11:30:21

                                  PETLOV >> a co zítra...???mělo by být celkem přijatelně...asi to zkusím...

                                    NPETLOV - Profil | Ne 21.12.2014 19:43:47

                                    Mi!d@72 >> nasel jsem v bazaru :)))

                                      NPETLOV - Profil | Ne 21.12.2014 17:54:32

                                      RST >> ten vyrok ohledne noveho hospodare jsem jen zkopiroval z nasi diskuse na strankach MO Prerov....ja osobne p.Dolezela neznam,tak nemuzu nic kritizovat vuci jeho osobe...jinak jmeno toho autora kdo to psal ohledne p.Dolezela je primo u toho prispevku na diskusi MO Prerov...alias Miky Cabadaj ?????

                                        NMi!d@72 - Profil | Ne 21.12.2014 11:01:28

                                        RST >> Jestli to nebude taky tím,že ta "partička"mezi sebe nikoho nepustí...???