MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NRST - Profil | Ne 21.12.2014 10:55:38

PETLOV >> Jestli to nebude tím že se do výboru nikdo nehrne a z tohoto důvodu nebylo možné zvolit lepšího kandidáta.

    NMi!d@72 - Profil | Ne 21.12.2014 10:51:57

    PETLOV >> ...asi opustím bussines ČRS a dám se k vojákům...!!!

      NMi!d@72 - Profil | Ne 21.12.2014 10:49:21

      PETLOV >>...to víš,na některé revíry se už nesadí vůbec,z kozla je zahradník,všude napsáno splněno...chybějící sumáře atd....začíná mi to být tak trochu jedno...!!!

        NPETLOV - Profil | Ne 21.12.2014 10:40:30

        Mi!d@72 >> citace prispevku z nasi MO....:Jsem dlouhodobý člen MO ČRS Přerov, pána Doležela a několik členů výborů velmi dobře znám. S tím Doleželem jako hospodářem jste udělali z kozla zahradníka.To už jste v tom výboru úplně ztratili pud sebezácho vy ?

          Nbart.bm - Profil | So 20.12.2014 11:46:03

          judas.d >> jojo bednu je třeba splnit v nejbližší pětiletce i kdyby to mělo trvat deset let :o))))))))))))))

            Njudas.d - Profil | So 20.12.2014 9:05:48

            bart.bm >> jedu na to,bednu splním příští rok a ostatní si počkají,no ne:-)))

              Nbart.bm - Profil | So 20.12.2014 8:49:46

              judas.d >> jak to že nemakáš??s takovou ten plán kýblu nesplníš ani do důchodu :o)))))))

                Nbart.bm - Profil | So 20.12.2014 8:48:33

                Mi!d@72 >> je tu ale statečně mlčí :o))

                  NMi!d@72 - Profil | So 20.12.2014 8:40:58

                  judas.d >>... podle jeho odpovědi to vypadá,že konečně zabral...(((

                    Njudas.d - Profil | So 20.12.2014 8:28:18

                    Mi!d@72 >> čert a ferda nikdy nespí:-)))

                      NMi!d@72 - Profil | So 20.12.2014 7:29:08

                      RST >> zdar,jsi v práci nebo nemůžeš chrápat...???

                        NRST - Profil | Po 15.12.2014 18:10:20

                        bart.bm >> Sice byli v přesile, ale mé silně asertivní jednání a kamarádova násada to vše ve zdraví vyřešili.

                          Nbart.bm - Profil | Po 15.12.2014 18:08:27

                          RST >> jj slyšel jsem story...Jižní óda na násadu od krumpáče... :o)))))))))))))))

                            NRST - Profil | Po 15.12.2014 15:28:59

                            bart.bm >> Nejlíp je nedopustit útok a k tomu je tvoje hafinka jak dělaná, podobný uklidňující účinek má na případného agresora několik kamarádů vybavených basebolovými pálkami:-)

                              Nbart.bm - Profil | Po 15.12.2014 15:04:23

                              Zajda >> ono kdyz tak premyslim i ten pes zavani pruserem.ono to totiz neni s obranou tak jednoduche.ikdyz dojde k napadeni.

                                Nbart.bm - Profil | Po 15.12.2014 15:02:25

                                Zajda >> to je o drzku.pac nikdy nevis co udela ten druhy.i blba plynovka kolikrat udela vic skody nez uzitku.navic jsi furt obema haxnama v kriminale.lepsi je soucinost bud s PCR nebo mestaky.

                                  NZajda - Profil | Po 15.12.2014 14:32:18

                                  bart.bm >> Máš k tomu psovi i nějaký sypač olova?:-)

                                    Nbart.bm - Profil | Po 15.12.2014 13:30:49

                                    Zajda >> myslis na ty cikany co chodi za Tesco? ale ze jich tam kolikrat je havranu :-))))))))

                                      NRST - Profil | Po 15.12.2014 13:16:44

                                      Zajda >> JJ

                                        NZajda - Profil | Po 15.12.2014 13:15:51

                                        RST >> Velký hafák by se na levém břehu těsně nad jezem náramně hodil. Co má za plemeno, RTW?