Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 12:05:57

Pedro1 >> Ták ;-)

    NPedro1 - Profil | Po 21.1.2013 12:04:54

    Zásadně se nesází na mančafty,kterým hodně fandím nebo které nesnáším.Člověk je pak ovlivněn právě těmi osobními sympatiemi a sází blbě.

      NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 12:04:49

      dosec >> Tak ve fotbale se dá sázet za pěkné kurzy proti ní...přece jí nebudu cpát na tiket za 1,18 a pak u toho trnout ;-)

        Ndosec - Profil | Po 21.1.2013 12:01:44

        Masařka >> a to ještě nezačal fotbal :-))

          NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 11:59:55

          milin >> voivod - 21.1.2013 11:35:43 >> Dík za přïspěvek...Jestli zmrvila tiket tobě tak si dàm snad deneska k obědu místo desítky dvanáctku...

            Nvoivod - Profil | Po 21.1.2013 11:35:43

            Borci nedá mi to, abych to sem nenapsal. Skurwená Sparta.....

              Ndosec - Profil | Po 21.1.2013 10:44:51

              Gigi1893 >> a nebo to mají podchycený samotní hráči :-))

                NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 10:43:53

                Gigi1893 >> ne nadarmo je to Tipsport liga:-))

                  NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 10:34:26

                  dosec >> To byla včera sprosťárna od Sparty, sou v laufu a uhrajou doma plichtu s takovejma srabama :-( mě připadá jako by takovej zápas kterej mà na lístku milion lidí měli sázkovky podchycenej !!!!!!!!!!

                    NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 10:13:27

                    Gigi1893 >> to já mám občas taky ,někdy dost často:-))

                      Ndosec - Profil | Po 21.1.2013 10:08:51

                      včera den blbec United v prodloužení a Sparta pár minut před koncem :-(( O Omsku se spartou,který jsem měl,na dalších dvou tiketech mluvit nemá cenu :-))
                      http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTk5MDIzMDIwNDg4MjQwMDpAWyFU91G5gyR0%2Fsc%​3D
                      http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTk5MjYzMDIwNjA5MTYwMDrkg7xLVF%2F4GGjOQEY%​3D

                        NEdward.a - Profil | Po 21.1.2013 10:02:33

                        BArca no

                          NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 8:48:57

                          BuBu99 >>....dobrý no :-)) já bych tam měl 4x křížek !!

                            NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 7:15:06

                            liborcarp >> já ty další dva taky nechytil ale jsem spokojenej,jdu tam dát Ruskou:-)

                              Nliborcarp - Profil | Po 21.1.2013 7:04:27

                              BuBu99 >> paráda,já chytil jen jednu skupinu po dvou takže jsem zase neprohrál ale taky nevyhrál,snad příště.-)

                                NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 6:41:51

                                Gigi1893 >> tak to mám místo toho Realu .-))

                                https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-70552530503&idb=-1&hash=dX4x4NXq701n7sb3lYYy2KC7​KMg%3D

                                jeden ze třech dobrá uspěšnost

                                  NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 5:48:40

                                  Gigi1893 >> moje blbost že sem nezjistil , kurs 2.5 že Valencie nedá mělo to být tak za 350,- proti.

                                    NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 23:42:26

                                    Georgino >> Tady jsou podrobné statistiky k zápasům...

                                    http://www.whoscored.com/

                                      NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 22:54:29

                                      BuBu99 >> To sou patlalové :-(( Real chytá formu...