Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 22:43:02

Georgino >> vím že na betu se rohy ukazují ale asi jen při livku...

    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 22:42:19

    Gigi1893 >> tak tady sem to possral že sem nedal proti..:-(

      NGeorgino - Profil | Ne 20.1.2013 22:36:33

      neznáte nějaký web kde jsou podrobný statistiky ze zápasů?

        NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 22:28:32

        Gigi1893 >> zatim to tak nevypada ale Totenham dal taky v 90:-)

          NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 22:03:02

          BuBu99 >> To tam musí padnout !!

            NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 21:49:52

            Gigi1893 >> no zatim je to zajímavé ,.........0-5 první půlka:-))

            asi sem měl jistit ale Real ted nebude tolik bránit:-)

              NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 21:44:43

              https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-70551893168&idb=-1&hash=3GS6UWFT6DFsD4GpEJ2xp8Tl​p2o%3D&popup=1

              ty voe takový kurzy,asi mi chybí fantazie...neni muj .ted jsem ho viděl na tipáči...

                NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 21:43:05

                BuBu99 >> asi bych měl, že jo ? :-)

                Máš někde ty moje údaje? Já už je asi ztratil :( Nebo mi to vygenerujou na občanku na pobočce, nevíš?

                  NGeorgino - Profil | Ne 20.1.2013 21:39:19

                  Sázky na rohy vyšly, to by šlo :-)

                    NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 21:37:01

                    BuBu99 >> Říká se že jistit vždycky když to jde ale tady si myslím že by ti to mohlo dopadnout...

                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 21:30:56

                      Vydra revírní >> Tak si dobij na tipáč ,když už máš tu kartu:-)

                        NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 21:29:34

                        BuBu99 >> já je taky nehraju :-)

                        Akorát v poslední době nehraju vůbec a snažim se živit poctivě, ale už mě to začíná nebavit :))

                          NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 21:27:22

                            NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 21:23:16

                            tak nevim jestli pojistit Valencii že daji oba gol nebo ne ..je tam 2,5 na to že Val neda a čekám na 1200,-

                              Npouzy - Profil | Ne 20.1.2013 21:17:28

                              Tak J.Hlinka a Gulaš snad příště,dnes mi to nedostříleli.

                                NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 21:03:58

                                liborcarp >> tak doufám že ti to dojde:-))

                                  Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 21:02:33

                                  BuBu99 >> no máme to velmi podobné ty střelce tak ráno uvidíme.-)

                                    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 20:58:23

                                    Pedro1 >> si to otevři a uvidíš:-)

                                      NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 20:57:37

                                      BuBu99 >> Kolik hraješ kombinací v těch kombících?Trojice minimum?Nebo víc?

                                        NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 20:56:45

                                        Pedro1 >> To nevadi hlavně když občas něco kápne:-)