Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Nlikin - Profil | Po 21.1.2013 14:10:30

Boston-Winnipeg - 1
BuBu99....D.Ferrer-Almagro 38 +
Gigi1893....Southampton - Everton 10
voivod.......Čerepovec-Chabarovsk 1

    Nvoivod - Profil | Po 21.1.2013 14:03:11

    BuBu99 >> už je to ok :-)

      NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 14:01:56

      BuBu99....D.Ferrer-Almagro 38 +
      Dosec..... Karaganda-Ural Orsk 1
      Gigi1893....Southampton - Everton 10
      voivod.......Čerepovec-Chabarovsk 1

        NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 13:57:59

        Georgino >> Tak Dosec tam fláknul tip na 14h :-D dneska bude zkušební,spíš by to chtělo tipy na odpoledne/večer a nebo to zakládat 1den dopředu...

          Nlikin - Profil | Po 21.1.2013 13:55:18

          To je zatím podle fortuny 4.14. kurs.

            NGeorgino - Profil | Po 21.1.2013 13:51:46

            V kolik se to uzavira? az prijdu domu tak tam nejakou tutovku flaknu :-)

              Nvoivod - Profil | Po 21.1.2013 13:49:03

              MRK tiket dne 21.1.

              Dosec..... Karaganda-Ural Orsk 1
              Gigi1893....Southampton - Everton 10
              voivod.......Čerepovec-Chabarovsk 1

                NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 13:38:48

                MRK tiket dne 21.1.

                Dosec..... Karaganda-Ural Orsk 1
                Gigi1893....Southampton - Everton 10

                  Ndosec - Profil | Po 21.1.2013 13:28:28

                  Gigi1893 >> těch tipů s vysokou důvěrou dnes pár mám :-)))
                  tady je jeden z nich
                  VHL
                  Karaganda-Ural Orsk 1

                    NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 13:21:54

                    Tak kolegové hazardéři :-) co jsem tak vypozoroval naše znalosti jsou na "vynikající" úrovni , byla by škoda toho nevyužít a neobohatit se...co takhle přispět každý den,každý z nàs(koho to bude bavit) jedním tipem s vysokou důvěrou...rád si takovou akovku za nákej dukát vsadim a lístek vystavim :-)) můžou samosebou i ostatní..

                    To by bylo aby jsme alespon jednou za měsíc nesložili tiket bez chyby :-D kdo bude vkládat tipy špatné,nevycházející bude zde veřejně kárán a pranýřován :-)

                    Tak že bych to viděl tak že kdo bude mít po ránu první tip založí....

                    MRK tiket dne 21.1.

                    Gigi1893 Nedvězí-Řitka tip 0 a další účastníci jen zkopírují a do řadku pod prvním tipem napíšou svůj....jestli tiket nevyjde ani jednou za rok otázka by zasloužla být smazána :-)))))

                      NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 13:20:21

                      Gigi1893 >> tak za chvilku střelci na Ruskou ligu:-)

                        Nvoivod - Profil | Po 21.1.2013 12:24:19

                        Gigi1893 >> No měl no. Váhal jsem mezi Spartou a Davosem. Co už. Jdem dál.

                          Ndosec - Profil | Po 21.1.2013 12:18:58

                          Gigi1893 >> rozhodně to nebude bolet jak včera,protože,na to že můžou prohrát budu připraven :-))

                            NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 12:17:28

                            milin >> voivod - 21.1.2013 12:14:57 >> Je to bouchačka no ,nenaděláš nic...Mel jsi si dat 5,5 over,to byla tutovka..

                              Nvoivod - Profil | Po 21.1.2013 12:14:57

                              Gigi1893 >> No jo no. Měl jsem Astanu proti Lvu, neprohru Třince na Kometě a výhru Sparty. Dej si dvanáctku kamaráde a nejlíp Plzeňskou jo?

                                NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 12:14:57

                                dosec >> Prohraješ :-D

                                  NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 12:14:13

                                  Pedro1 >> Když už sázet na svůj klub tak aspon v roli outsidera...

                                    NPedro1 - Profil | Po 21.1.2013 12:12:33

                                    dosec >> Tohle je jiná věc,tohle je sázení na konec nějaké serie.I ten nejlepší mančaft jednou prohraje a ten nejhorší jednou vyhraje.Já takhle sázel loňský podzim furt na Spartu v hokeji.Když byla na konci.A pořád jsem si říkal že není možný,aby pořád prorávali.Vsadil jsem na ní asi 6 x a nikdy nevyhrali a stálo mě to ranec peněz:-)))

                                    Pak jsem se na to vybodnul:-)

                                      Ndosec - Profil | Po 21.1.2013 12:09:29

                                      Pedro1 >> a to já si zítra z hecu dám,na mančaft kterej mám v srdci,že Kometa konečně prolomí smůlu a vyhraje v Budějkách :-))