Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 20:55:24

BuBu99 >> dneska byl zázrak že dal gól vůbec někdo :-)

    NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 20:55:18

    BuBu99 >> Sázíš to jak brambory,nekecej:-)))

      Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 20:55:09

      Zajda >> tak víš jak třeba to byl SPARŤAN.-)

        NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 20:53:19

        Gigi1893 >> tak sázím je už nějákej pátek ale hlavně je hraju v kombinátoru co střelec to skupina a ne jako sportku:-))

        jednou jdou pak nejdou ,znáš to:-)

          NZajda - Profil | Ne 20.1.2013 20:52:46

          liborcarp >> Proč líto? To je asi někdo, komu je úplně fuk, jestli to prohraje. Normální člověk by si něco takového musel pořádně rozmyslet, protože by třeba zítra neměl ani na chleba..:-(

            NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 20:51:56

            BuBu99 >> Teda střelci ti jdou :)) máš v tom nákej systém nebo to tam házíš kdo se ti zrovna ten den líbí ??

              NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 20:46:58

              liborcarp >> To říkám furt že kurz pod 1,5:1 je hovadina:-)))

                NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 20:44:21

                liborcarp >> ouu to bych si ho uříz :-)

                  NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 20:41:42

                  Vydra revírní >> dneska je na něj 3

                    Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 20:40:51

                    i to se může stát,Hertl hraje poslední dobou fakt špatně.

                      NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 20:38:31

                      liborcarp >> no nevim, leda že by ho Růža posadil :)

                        Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 20:36:05

                        Vydra revírní >> No Hertl bude mít asi ten kurz zpět.-)

                          NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 20:34:43

                          BuBu99 >> ale pod dva to nejde, ne? Pamatuju si minulou sezonu Hertl za 4,5 :-)

                            NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 20:33:08

                            Vydra revírní >> málo kolem dvou jako na Gulaše

                              NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 20:32:47

                              liborcarp >> já bych radči chcavák a ještě Květoně:-)

                                NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 20:32:27

                                Kolik bejvaj kurzy na Růžičku?

                                  Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 20:30:46

                                  BuBu99 >> zrovna jsem na tebe myslel kdž jsem se podíval na skore Třince,super,gratulace,nemusí chcát stačí když kape.-))

                                    NStrýčekCormoran - Profil | Ne 20.1.2013 20:29:41

                                    Bogi >> =)