Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 21:15:14

kubas. >> Nemusí pršet, stačí když kape.
Hurvajz je jiná liga:-)

    Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 21:13:52

    Pedro1 >> Jj, moje sázky jsou ale za drobný, mám to pro zabavu. Abych dal něco za vic, to už musí být feeling, jak čekání na klep od Hurvínka :-))).

      Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 21:11:07

      Pedro1 >> Nevěřím jim ani prd, kloužou se tam jak na veřejným bruslení a ten tým musí být totálně v rozkladu díky okolnostem. Nevsadil bych na ně ani korunu, to ani nejlepší hráč mimo NHL nezachrání, tam to není o tom na ledě až tak.

        NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 21:10:43

        kubas. >> Jojo, 3 ze 4 jsou dobrý.

          Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 21:09:52

          Pedro1 >> Tyhle dva na Akovce, víc jak dva nikdy nedávám a nejradši sólo, jinak to nemá smysl. Měl jsem ještě Budějovice 2,5g plus sólo a Vary 2,5g plus. Takže 3 ze 4 věci vyšly, u mě dobrý :-).

            NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 21:03:02

            kubas. >> Minule hráli slušně, věřil jsem že se před playoff budou chtít konečně zvednout a rozehrát.
            Navíc nejlepsi utocnik všech dob s přesahem do kulturního i společenského sveta by už taky potřeboval zabrat:-))))
            Doufám že sem Pitr kouká:-)))

              NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 21:00:42

              kubas. >> A jeste něco k tomu, nebo jen ty dva?

                Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 20:55:06

                Pedro1 >> Já vím, sázet za takovej kurz jeden z nejhorších týmů poslední dekády nedával smysl, kterej o nic nehraje navíc.

                  Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 20:54:25

                  Pedro1 >> Já měl Liberec a Spartu i když kurz na Spartu taky mizernej.

                    NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 20:46:13

                    kubas. >> Hradec a Sparta, dal jsem Hradec, mel jsem dát oba bez Konepulek:-)

                      Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 20:30:07

                      Pedro1 >> Tak co byla ta druha tutovka mimo sázky na jeden z nejhorších týmů poslední čtvrtky v nesmyslnym kurzu :-)?

                        NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 20:27:03

                        kubas. >> Mels pravdu, tak příští kolo:-))))

                          NPolčis - Profil | Út 25.2.2025 15:41:49

                          Pedro1 >> Že to bude plichta není tajné 😉

                            NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 7:24:07

                            kubas. >> Ale ta je tajná, abych neurazil Kartiboha:-)))

                              Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 7:23:34

                              Pedro1 >> Tutovka jo :-)))?

                                NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 7:22:55

                                kubas. >> 2,4 na dvojku je moc fajn. K tomu jednu "tutovku" a kurz 4 už je slušný. Uvidíme večer:-)

                                  Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 7:21:35

                                  Pedro1 >> Krásnej je na Liberec, na Pardubice určitě ne.

                                    NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 7:19:24

                                    kubas. >> Kurz je krásnej, co se Ti na tom nezdá?

                                      Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 7:11:20

                                      Pedro1 >> Jenom blázen vzhledem ke kurzu :-).

                                        NPedro1 - Profil | Út 25.2.2025 6:59:07

                                        Tak kdo si dá kluci dneska Pardubice?:-)