Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NPedro1 - Profil | Po 24.2.2025 15:47:38

Polčis >> Vyměření daně, to jsem někde slyšel,...., jsou to kurvy, no, jak se Ti daří, tak hážou klacky pod nohy:-)))

    NPolčis - Profil | Po 24.2.2025 15:45:21

    Pedro1 >> Kámoš má Tipsport a tam mu to taky stoply a lustroval ho finančák 😁

      NPedro1 - Profil | Po 24.2.2025 15:42:25

      Polčis >> Jedině dobře, prachy převedu a dám si pauzu:-)))

        NPolčis - Profil | Po 24.2.2025 15:03:44

        Pedro1 >> Včera jsem si říkal, že Vítkovice a Hradec vyhrajou.... Já vůl po třech dnech proher nevsadil.
        Za chvilku tě fortuna stopne na týden se sázkama 😃

          NPedro1 - Profil | Po 24.2.2025 14:25:48

          Gigi1893 >> Včera jsem je nehrál, derby je dycky na hovno.

            NGigi1893 - Profil | Po 24.2.2025 14:24:27

            Pedro1 >> měl si je včera proti Hradci nebo jsi jen čekal až utnou tu serii proher ?

              NPedro1 - Profil | Po 24.2.2025 14:18:36

              Gigi1893 >> Tak to není, jsou to vyhrané peníze.
              Jednou za čas něco vlozim (pár tisíc)a pokud vyhraju, hraju dál. Buďto mě to přestane bavit, nebo prohraju to co jsem vyhrál i vložil a na nějakou dobu končím.
              Zatím mám z čeho sázet a zatím mě to baví.
              Zbohatnout z toho nezbohatnu, doufám že mě to brzy přestane bavit a zůstanu něco v plusu, co si dám bokem na dovolenou, nebo tak něco:-)))

                NGigi1893 - Profil | Po 24.2.2025 14:15:45

                Pedro1 >> tady je vidět že nevíš co s penězi 👍🏻

                  NPedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 20:14:00

                  :-)))))))

                    NGigi1893 - Profil | Pá 21.2.2025 18:06:08

                    Pedro1 >> to je zase zoufalost 😅

                      NPedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 10:05:47

                      Gigi1893 >> To já taky, každopádně statistika hovoří jasně, druhý tým tabulky musí jednou vyhrát, kdybych na ně měl sázet do konce sezony:-)))

                        Npajagogo - Profil | Pá 21.2.2025 9:03:47

                        Gigi1893 >> snad už by měli bejt zpátky wily a kondelíkův syn, ovšem ani u jednoho to nevidím jako posílení týmu, obzvlášť u toho druhýho

                          NGigi1893 - Profil | Pá 21.2.2025 8:38:23

                          Pedro1 >>už jsem se nechal nachytat v úterý 🤬

                            Npajagogo - Profil | Pá 21.2.2025 8:31:34

                            Pedro1 >> už si sháněj stan, to co předvedli naposled, už nebylo ani veřejný bruslení :O)))

                              NPedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 6:55:40

                              Jen že jdu kolem, dneska Pardubice venku za barák:-)

                                NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2025 21:02:15

                                ŠUKI >> Brno, Brno, buzertanu ....., dyk to znas:-)))

                                  NŠUKI - Profil | Pá 14.2.2025 20:50:00

                                  Pedro1 >> Jediné BRNO... To by byl vejvar 😱

                                    NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2025 20:28:09

                                    ŠUKI >> Příště:-)

                                      NŠUKI - Profil | Pá 14.2.2025 20:06:11

                                      Pedro1 >> Kdybys dal samé 2 .... Na dvě- tři chyby.... určitě by něco káplo..

                                        Nkubas. - Profil | Pá 14.2.2025 11:51:31

                                        Pedro1 >> Za ty prachy od MM, ještě aby ne :-)!