Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NCreature fiends - Profil | Út 4.3.2025 9:15:09

Zdravím tvrdé játro rybolovnogamblerské komunity 🤑🤑
Už máte naložené tutovky na poslední kolo ELH, než nám to dropne ?

    NCreature fiends - Profil | Po 3.3.2025 10:23:53

    kubas. >> Jo jo. A na tu podporu jim ještě musíš poslat odkaz. Upřímně, těch adminů je mi kolikrát líto, já bych to nevydržel.

      Nkubas. - Profil | Po 3.3.2025 9:53:31

      Creature fiends >> Jo, to je fakt strašný. Kamarád v jedné nejmenované sázkovce pracuje a některý ty historky jsou neuvěřitelný. Co třeba lidi píší na podporu nebo na co se ptají. To se pak není čemu divit :-).

        NCreature fiends - Profil | Po 3.3.2025 9:46:52

        kubas. >> nejlepší jsou borci, co dají litr na hcp, a pak se ptají co to znamená. Když se zeptáš, proč to dává tak řekne že to obšlehl 😂😂 A večer ? To je pořád nemáte tiket na střelce ? Ty lidi jsou už líný dát i svůj tiket. A polovina těch magorů ani neumí dobít účet, nebo naopak vybrat. Nejlepší zákazníci 😅

          Nkubas. - Profil | Ne 2.3.2025 20:12:15

          Pedro1 >> Určitě, v odmastovne už se těší :-))).

            NPedro1 - Profil | Ne 2.3.2025 20:08:17

            kubas. >> A já myslel, že to budu trefovat dvakrát týdně a za rok jdu do důchodu:-))))

              Nkubas. - Profil | Ne 2.3.2025 20:03:51

              Pedro1 >> Vždyť to říkám furt, mít sazkovku nebo pojišťovnu je zlatý důl, protože lidi jsou Jantari naprosto, mysli si, že tomu rozumí a když dají 10 zapasu na tiket s kurzem 1000, že to jednou za měsíc vyjde. Statistika, matematika a pravděpodobnost mimo ostatní jsou pojmy cizi. V dlouhodobém plusu je do 5% sázejících, víc netřeba řešit :-).

                NPedro1 - Profil | Ne 2.3.2025 19:57:10

                kubas. >> Jinak včera jsem se náhodou prohlídka na diskuzní fórum sazkovky, kde se prezentují tiket.
                Tvl 95% jsou sázky do 100 Kč a výhrou jako kráva.
                To se pak nedivím že sázkových vydělávají:-)))

                  Nkubas. - Profil | Ne 2.3.2025 19:55:32

                  Pedro1 >> No Pardubicím nejde o hovno, ale ty neporazí ani Řisuty ted. Tak nějak, nerad bych zabihal do podrobností zbytečně :-).
                  Já čekám, až vypíšou příští kolo a nic, trvá jim to, asi se taky boji bookies :-).

                    NPedro1 - Profil | Ne 2.3.2025 19:51:03

                    kubas. >> Se podívej dneska na Spartu a PCE, zoufalství, jde jim o hovno.
                    Zatímco Kometa potřebovala ještě jednu výhru.

                      Nkubas. - Profil | Ne 2.3.2025 19:51:02

                      Pedro1 >> Tak nějak, stačí mrknout na sestavy :-).

                        NPedro1 - Profil | Ne 2.3.2025 19:50:26

                        kubas. >> Přesně podívat se kdo o něco bojuje a těm co to je jedno dát proti:-)

                          Nkubas. - Profil | Ne 2.3.2025 19:49:00

                          Pedro1 >> Nejlepší ty poslední kola na tipování, mám nejradši :-).

                            NPedro1 - Profil | Ne 2.3.2025 19:48:26

                            kubas. >> Pěkný, příští kolo se těším, bude ti divocina:-)))

                              Nkubas. - Profil | Ne 2.3.2025 19:24:38

                              Tak dneska 6 zápasů na ELH ze 7 OK a to jsem měl na Plzeň 1 tak nějak omylem místo do rozhodnutí. Ještě jedna tutovka čeká na vyhodnocení a vzhůru na play off pomalu :-).

                                Nkubas. - Profil | So 1.3.2025 12:45:07

                                Pedro1 >> Děkuji, už se těším :-).

                                  NPedro1 - Profil | So 1.3.2025 12:43:06

                                  kubas. >> Děkuji, ten dar Ti dorazí ve středu po našem ridicovi.

                                    Nkubas. - Profil | So 1.3.2025 12:42:10

                                    Pedro1 >> Nemáš zač :-))).

                                      NPolčis - Profil | So 1.3.2025 12:34:08

                                      Pedro1 >> Pěkně jedeš!

                                        Nkubas. - Profil | Út 25.2.2025 22:16:53

                                        Pedro1 >> To kazdopadne, sezóna teď v plném proudu, hausbóty se prohýbají ve švech :-).