Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2025 11:39:14

kubas. >> Jinak už takhle dřu pro MRK jako kráva:-)

    NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2025 11:38:49

    kubas. >> To jsem si nevšiml, ale to nevadí, protože dnes ty jedničky budou, už jsem to tam poslal:-)))))

      Nkubas. - Profil | Pá 14.2.2025 9:34:57

      Pedro1 >> To bys měl, dřít pro MRK :-)!

      Jinak aby nedošlo k chybě v názvosloví, 2 zápasy šly přes prodloužení ta výhra domácích letos ;-). Loni a předloni to byly čistý 1 :-).

        NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2025 9:33:05

        kubas. >> Hele mám v práci vše hotovo a něco za ty 2 litry na hodinu delat musim:-))))

          Nkubas. - Profil | Pá 14.2.2025 9:32:21

          Pedro1 >> Skvělééé :-).

            NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2025 9:31:43

            kubas. >> Tak ja Ti to odpoledne dopocitam:-)))

              Nkubas. - Profil | Pá 14.2.2025 9:11:40

              Pedro1 >> Hodně dobrej údaj, ještě by to chtělo za mě dlouhodou statistiku, třeba 10,20 let :-). 3 roky jsou dobrej, ale přece jen krátkej vzorek. Teď třeba nemusí zase 3 roky ty jedničky být a seš v mínusu natotata :-).

                NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2025 9:09:57

                Jinak už jsem to tady možná psal, dohledal jsem si výsledky Extraligy za poslední tři ročníky (včetně tohodle) a v každém bylo jedno kolo, kde byly samé jedničky.
                Letos 22.kolo, loni 24. kolo a předloni 23. kolo (mimo jiné je velmi zajímavé, jak to vychází velmi blízko sebe, přisuzuji to stejnému systému rozlosování, že se prostě potkají doma lepší týmy s horšími).
                Takže všech sedm zápasu vychází kurz cca 120, což při vkladu 100 Kč dělá výhru 12 000 Kč. Prosázeno za 52 kol 5 200 Kč. Dříve si pamatuji, že to vycházelo i vícekrát ročně.

                  NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2025 9:06:26

                  Tak Plzeň dobrý, ale to Porto mě překvapilo. Nedá se nic dělat:-)

                    NGigi1893 - Profil | Pá 14.2.2025 6:17:05

                    Dřeváci...

                      NPolčis - Profil | Pá 14.2.2025 1:43:50

                      Rozhodnutí zařadit zpátečku se vyplatilo.

                        NPolčis - Profil | Čt 13.2.2025 11:28:28

                        Pedro1 >> Výhru Porta tam vidím taky,i když se mi poslední dobou horší zrak.

                          NPedro1 - Profil | Čt 13.2.2025 11:16:38

                          pajagogo >> Je to tak, ale dám si jedničku, venku Maďaři nevyhrajou a pro Plzeň bude úspěch, když prohrají 1:0, nebo 1:2. (i když myslím, že bude -2,5 gólů)
                          Navíc Maďaři venku poslední dobou hrají bídně, ale doma si jsou v celku jistí.
                          A pak mě ještě láko Porto:Řím jednička za pěkný kurz.

                            Npajagogo - Profil | Čt 13.2.2025 11:03:12

                            Pedro1 >> to může skončit jakkoli, za mě ruleta, radši bych dal oba gól

                              NPedro1 - Profil | Čt 13.2.2025 10:42:55

                              Co dneska Plzeň chlapci, jak to vidíte?:-)

                                Nmirmen - Profil | St 12.2.2025 15:21:11

                                Pedro1 >> musí se opatrně.
                                Kdysi dávno jsem sázel 4 zápasy na AKO ( nižší kurzy, celkově za tiket třeba 2,4-3,2 ).
                                Asi před 10-12 lety začala úspěšnost klesat.
                                Ze 4 zápasů jedna chyba.
                                Snížil jsem počet zápasů na 3 ... A začala se objevovat zase jedna chyba.
                                V současnosti mi připadá že pravděpodobnost sázky s kurzem mezi 1,3-1,5 klesla na 50 %.
                                To už jsou přijatelnější sázky proti favoritům.

                                  NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 15:12:24

                                  mirmen >> Je to tak, kurzy kolem 1,3 a 1,4 jsou úplně na hovno a sázkovky to dobře vědí. Proto Tě taky nutí za lepší kurz na AKO dát více zápasů, doufaje že tam jebneš dvě tyhle "tutofky" a ty ten tiket poserou.

                                    Nmirmen - Profil | St 12.2.2025 15:06:25

                                    Gigi1893 >> Zkouším příležitosti prosít přes síta.
                                    Příklad :
                                    Domácí je favorit , má celkem formu .
                                    Např hrál posledních 5 zapasů doma s výsledkem 3 - 1-1 a bilancí gólů 8:4 , kurzem na výhru mezi 1,6-2.2 a hraje
                                    proti houževnatému soupeři , který má motivaci.
                                    . Buď může nastat, že domácí vyhrají o gól .... ale není vyloučeno, ( pokud hosté střílejí za posledních 4-6 venkovních zápasů alespoň 3-4 střely na branku za utkání ... a alespoň ve 3 z 5 venkovních zápasů dají gól ) ,vže nastane výhra domácích bez čistého konta.

                                    Někdy jen příprava zabere několik hodin.
                                    A taky se mi stane ( hodně často ) , že veškerá snaha vyjde vniveč a z 10-12 vybraných možností se podaří trefit sotva 2-3, takže měsíc dva nevyhraju ani 2AKO, které by dalo několik set Kč+ .

                                    Sázím spíš pro radost, větší výhra by byl bonus.

                                    Ten tiket níže ( viz 12 .13 min) taky nevyjde.
                                    Poháry jsou zrádné.
                                    Byl bych vděčný za skupinu, vědomě jsem obětoval 200 z víkendové výhry.
                                    A na následující víkend možná ani sázet nebudu, nějak nemám náladu na přípravu.

                                      NGigi1893 - Profil | St 12.2.2025 13:43:29

                                      mirmen >> tohle umět a nehrát solo zápasy 😥

                                        Nkubas. - Profil | St 12.2.2025 13:16:53

                                        mirmen >> Jasně, minimálně si to vybereš sám a pro ten pocit, že jsi pro to udělal něco navíc a máš ten výběr ve vlastních rukách, je fajn :-).