Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Nmirmen - Profil | St 12.2.2025 13:14:40

kubas. >> pravděpodobně nepřijde.
Z toho kombi 5 skupin jsem rád, když se podaří jedenkrát za rok trojici.
A ta zaplatí cca 30- 50 týdenních sázek tohohle tipu tiketu.
Úrody typu čtveřice ( kde může být zisk i několik set tisíc ) jsem se za cca 20 let sázení nedočkal a pravděpodobně ani nedočkám.
Přesto se domnívám, že šance je o něco větší než sázení ve Sportce

    Nkubas. - Profil | St 12.2.2025 13:10:08

    mirmen >> Napsal jsi to víceméně hezky, statistika a pravděpodobnost je zkrátka neúprosná. Ty hady ala "Sportka" holt nejsou nic jiného než doufání v zázrak, který pravděpodobně nepřijde :-). Umíš si to říct a racionálně zhodnotit, bohužel je spousta takových, jak popisuješ, co jsou přesvědčeni o svém umu a že to prostě brzo vyjde. To jsou pak ty půjčky, rodiny v prdeli a spol. Smutné příběhy často.

      Nmirmen - Profil | St 12.2.2025 13:07:14

      kubas. >> jo.
      Ve stejný den vsadil kámoš Aku sázku na 3 zápasy ( Švýcarsko - Česko , Barcelona a Neapol), za 1000.
      Zčubila mu to Neapol s kurzem cca 1,45.
      Mně taky, ale odpadla jen skupina, takže není cca 17-8 tisíc, ale jen 780 Kč+.
      Nízké kurzy už skoro nesázím, je u nich také vysoká pravděpodobnost prohry.
      A nenavyšuju sázky po předchozí prohře, nepospíchám na " vrácení peněz".
      Jak je jednou vložím, tak se na ně dívám jako na definitivně odepsané.
      Potkal jsem pár závisláků ( byt po babičce, půjčky od kamarádů, ruka v kapse firmy .... )... dopravovali to na dno, rozpad rodin, vězení ...

      Když mně přijde čas od času pár tisícovek k přilepšení ... Dobře, ale víc ani nečekám a kdyby mi náhodou vyšla ta " sázková sportka", tj. kombík s 10-12 zápasy s vysokými kurzy, tak skutečně je to jako loterie ( možná o něco pravděpodobnější než Sportka, protože ty zápasy si vyberu a odhadnu sám).
      O 1 zápas z 20 na Akusázence mi uteklo 1 060 000 Kč ( za 70 Kč vkladu ).
      A na kombíku za 200 Kč na 6 skupin z kurzů 2,8 - 8,5 mi z 12 zápasů vyšlo jen 9 ( bral jsem za trojici asi 11 000 ), ale... byl to tiket s pokusem o 9 870 000

      Pravděpodobně nikdy nevyjde:-)

        NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 12:52:23

        kubas. >> Děkuji, úrok kolem 2,5%:-)))

          Nkubas. - Profil | St 12.2.2025 12:51:59

          Pedro1 >> Popřemýšlím o tom, ale gamblery nepodporuju :-))).

            NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 12:51:18

            kubas. >> Půjčíš mi těch 5 200 000, ať mám s čím tu jednu sezonu odehrát?:-)))

              Nkubas. - Profil | St 12.2.2025 12:28:01

              mirmen >> Jasný, to tak asi odpovídá, pro radost dobrý ;-). S nějakým cíleným finančním profitem takhle sázet za mě moc nejde.

                Nkubas. - Profil | St 12.2.2025 12:25:52

                Pedro1 >> Když to budeš dávat za 100K každej měsíc, tak za rok máš 2 mega, pojď do toho :-))).

                  Nmirmen - Profil | St 12.2.2025 12:24:34

                  kubas. >> kdysi jsem si dělal statistiku, kolik výsledků s kurzem mezi 1,2-,1,45 vyjde ( a v které lize).
                  Před cca 15-20 lety v hlavních ligách přes 60-65 %. Teď u nízkých kurzů jak hod mincí.
                  Sázím spíš pro radost a když se 1-2 ročně povede pár tisícovek, tak jsem spokojený.
                  Některé roky jsem několik v mínusu, některé roky něco v plusu.
                  Vedu si bilanci má dáti - dal.

                    NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 12:20:15

                    kubas. >> Jojo, na tomhle se vydělávají peníze, ne jeden zápas s kurzem 1,9 za vsazenou desítku.

                      NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 12:19:41

                      Já jsem dříve dával Extraligu samé jedničky. Každé kolo nehledě na to kdo kde hraje. Celkový kurz se při tom pohybuje cca 70-75 : 1.
                      Za vsazenou stovku to dělá cca 7500 Kč.
                      Při počtu kol 52 je to docela jistota minimálně těch dvou tisíc navíc.
                      Počítal jsem i statistiky za několik let dopředu a standartně to vyjde 2-3 x za rok, několikrát to bylo 4 x jednou 5x.
                      Tak se k tomu možná příští sezonu vrátím s vyšší sázkou.

                        Nkubas. - Profil | St 12.2.2025 12:16:37

                        mirmen >> Takové tikety jsou snem každé sázkovky :-).

                          Nmirmen - Profil | St 12.2.2025 12:13:25

                          Občas obětuji 200 stovky na tenhle tip tiketu.
                          Naposledy mně vyšel před víc jak třičtvrtě rokem.
                          Moc nesázím.
                          Mám limit na prohru a nikdy nepustím víc jak tisícovku měsíčně.
                          Někdy dokonce přes 2 měsíce nesázím

                            NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 12:09:55

                            mirmen >> Pěkný kurzy a pěkný tipy na výhru o gól!

                              Nmirmen - Profil | St 12.2.2025 12:06:59

                              Škoda Neapole, skupina B.
                              Mohlo vyjít AB, BC, ABC

                                NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 11:35:05

                                Tak jsem to dal nakonec takhle.

                                  NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 9:51:36

                                  kubas. >> Jak jednoduché:-))))

                                    Nkubas. - Profil | St 12.2.2025 9:50:58

                                    Pedro1 >> Jasně, když nevíš co, dej jedničku. Krásná AKOvka s tutovým výsledkem :-))).

                                      NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 9:50:24

                                      pajagogo >> Taky mne to napadlo, tyhle překvapení se občas rodí, ale taky to může skončit 1:6:-)))

                                        NPedro1 - Profil | St 12.2.2025 9:49:37

                                        kubas. >> Tak do Maxi kříže a dát 4 ze sedmi:-)))