Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Nklobonek - Profil | St 8.7.2015 20:25:07

liborcarp >> tak to je velká škoda!!! Ale aspoň něco :-)

    N777vlcakk - Profil | Pá 3.7.2015 8:13:47

    a je na piffoooo

      Nklobonek - Profil | Po 29.6.2015 11:11:17

      John Patrick Smith - tomuto chlapíkovi dnes hodně věřím :-) uvidíme co předvede.

        Nklobonek - Profil | Ne 28.6.2015 21:19:17

        liborcarp >> jojo, já jedu hlavně jen tenisy. Sem tam zamířím do basketu, volejbalu, výjimečně fotbal.

          Nliborcarp - Profil | Ne 28.6.2015 21:17:02

          klobonek >> dík,zejtra to začne,bude co sázet.-)

            Nklobonek - Profil | Ne 28.6.2015 17:48:36

            liborcarp >> Moc pěkný! Gratulace

              NGigi1893 - Profil | Út 23.6.2015 20:42:47

              klobonek >> škodáááá ale trefil jsi jich dost !!

                NBuffalo1969 - Profil | Ne 14.6.2015 19:24:38

                Gigi1893 >> xakru....mohli jsem být potencionální milionáři...:-(((

                  Nklobonek - Profil | Ne 14.6.2015 19:13:34

                  Gigi1893 >> Asi už je uvařeno v zákulisí :-)

                    NGigi1893 - Profil | Ne 14.6.2015 19:06:43

                    Buffalo1969 >> bylo to v tipáči ale už to tam taky nevidím...