Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 20:29:01

StrýčekCormoran >> to víš nejdřív přezdívka baníkovec a potom kormorán
to je samá škodná na odstřel :-)

    NMB - Profil | Ne 20.1.2013 20:28:36

    Pedro1 >> mě ne e já už nesázím :c)

      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 20:28:03

        NStrýčekCormoran - Profil | Ne 20.1.2013 20:27:09

        Bogi >> jo je to tu jak ve fotbale..hlavne v kaprarine =) tam zlutou uz mam...,jeste aby se tu hralo na ofsajdy =)

          NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 20:25:33

          StrýčekCormoran >> ty chceš další žlutou kartu viď :-) :-) :-)

            NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 20:24:44

            StrýčekCormoran >> jo ale nadávek :-)

              NStrýčekCormoran - Profil | Ne 20.1.2013 20:23:50

              Kdyby to vymyslel banikovec bylo by dnes uz 1000 příspěvků =)

                Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 20:20:09

                Gigi1893 >> jo fakt super nápad,máš za to palec hore.-)

                  Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 20:19:05

                  BuBu99 >> už mám hotové střelce na zejtra- KHL.

                    NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 20:16:00

                    Bogi >> jojo super,může to tady bejt pokec na každej den...a třeba pak ještê zbohatnem :-D

                      NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 20:15:34

                      Pedro1 >> jo to je pravda :-)

                        NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 20:14:20

                        Bogi >> Tahle otázka nás hlavně bude stát spoustu peněz.Všechny:-))))))))))))))))

                          NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 20:14:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Gigi1893 - >> dík :-) a ještě víc mě těší, že ta otázka přišla ze Sparťanskýho sektoru :-)

                            NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 20:13:57

                            Bogi >> To souhlas.Jen aby se to zase nezadrhlo:-)))

                              NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 20:13:26

                              BuBu99 >> Mám Ti najít svůj včerejší příspěvek???
                              To že jsem dal dvojku na tom nic nemění,nehraju při zdi:-)))

                                NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 20:03:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Gigi1893 - >> tahle otázka je fakt super nápad, ještě jsem tu neviděl novou otázku, která by měla za dva dny 500 příspěvků a pokud ano, tak to byli otázky nějakého provokatéra, kterou po dvou dnech admini smazali :-)

                                  NRadekZa - Profil | Ne 20.1.2013 20:02:57

                                  BuBu99 >> Tak snad se dočkáme :o))

                                    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 20:00:45

                                    RadekZa >> taky čekám na Valencii oba gol..:-)

                                      NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 20:00:22

                                      Pedro1 >> Ale pořád to máme za dva body a jdeme tabulkou vzhůru :-)