Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NBuffalo1969 - Profil | Ne 14.6.2015 16:33:37

Gigi1893 >> kuwa já to hledám a nemůžu to najít...:-(((

    NGigi1893 - Profil | Čt 11.6.2015 10:31:57

    Už máte někdo polechtaného Říhu jako budoucího kouče nároďáku ? U Tipáče furt drží kurz 5 , byl 7 .... podle mě to bude on ;-)))

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 7.6.2015 21:08:26

      starej Prošek >> klobouk dolů!!!...........:-)

        NKáceč - Profil | Pá 8.5.2015 19:01:20

        Já se mám :-)


        Dobrý den,

        gratulujeme Vám, jako nový sázkař jste splnil podmínky akce a získáváte oficiální dres české hokejové reprezentace.

        Svůj dres si můžete vyzvednout za 5 pracovních dnů od obdržení tohoto emailu na Vaší registrační pobočce.

        Svůj dres si můžete vyzvednout až do 31. 5. 2015.

        Užijte si mistrovství v oficiálním dresu české hokejové reprezentace.

        Váš Tipsport

          NMAXXSKATER - Profil | Čt 7.5.2015 22:38:57

          Káceč >> Tak to si můžeme podat ruce. =)

            NKáceč - Profil | Čt 7.5.2015 22:07:31

            Buffalo1969 >> to mě těší, že nejsem sám :-)

              NBuffalo1969 - Profil | Čt 7.5.2015 22:01:05

              Káceč >> jsme dva...:-DDD

                NKáceč - Profil | Čt 7.5.2015 21:51:01

                Vsadil někdo na USA proti Bělorusku? Já kokot jo a pětikilo v hajzlu :-)

                  NMAXXSKATER - Profil | Po 4.5.2015 17:35:55

                  Ondra (tloušťák) >> Byl tam asi 1,7, když jsem klikal, ale mezitím dala Tampa už další gól. :-(

                    NOndra (tloušťák) - Profil | Po 4.5.2015 9:32:28

                    MAXXSKATER >> 1,14 kurz? Cože? :D

                      NBuffalo1969 - Profil | Po 4.5.2015 7:25:26

                      MAXXSKATER >> a mně jsi poslal jenom ty proherní......:-(
                      :-DDD

                        N777vlcakk - Profil | Po 4.5.2015 4:15:24

                        MAXXSKATER - 4.5.2015 0:48:57 pekna prace....😁

                          NMAXXSKATER - Profil | Po 4.5.2015 0:48:57

                          Ondra (tloušťák) >> Teďka budu ještě chvíli naopak opatrnej, dostal jsem 10 k do plusu. :-D

                            NOndra (tloušťák) - Profil | Po 4.5.2015 0:09:45

                            MAXXSKATER >> Gratulace :) Tak už se toho neboj a pošli tam něco za víc :))