Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NTomazzz - Profil | Ne 3.5.2015 8:56:28

Amíci jedou.:) Jako správný patriot jsem chtěl střelit Kanadu proti nám, včera kurz 2,36, dnes už jen 1,95.:(

    N777vlcakk - Profil | So 2.5.2015 23:02:51

    MAXXSKATER >> ja mel včera i amiky a pak.....

      NMAXXSKATER - Profil | So 2.5.2015 23:00:06

      777vlcakk >> První 2 vlaštovky jsou doma. My proti Lotyšům a Amíci proti Norům. :-)

        N777vlcakk - Profil | So 2.5.2015 22:57:20

        MAXXSKATER >> v tvem pripade nemam vubec strach.....😉😁

          NMAXXSKATER - Profil | So 2.5.2015 22:44:56

          777vlcakk >> Super. :-) Taky dneska nebo spíš až zítra čekám na pár tiketů, jak mi to dopadne.

            N777vlcakk - Profil | So 2.5.2015 22:44:05

            MAXXSKATER >> Mechelen-Waregem 3:0 foto mobilem to se omlouvam a dik...

              NMAXXSKATER - Profil | So 2.5.2015 22:38:57

              777vlcakk >> Ten začátek moc nepřečtu, ale hlavní je, jestli Ti to vyšlo, což Ti moc přeju. =)

                N777vlcakk - Profil | So 2.5.2015 22:34:43

                MAXXSKATER >>

                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 30.4.2015 7:38:15

                  likin >> To by měla být tutovka, tak ať to vyjde. :-)

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 30.4.2015 7:20:19

                    777vlcakk >> Pěkné, přiznám se, že jsem teď Chelsea a AS nevěřil na výhru, proto to jištění.

                      N777vlcakk - Profil | Čt 30.4.2015 0:46:04

                      MAXXSKATER >> ja dal Chelsie,Bruggy,Vigo,Djurgarden a AS Rim za kilo a skoro 1200penez taky doma😉