Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Ondra (tloušťák) - Profil | Čt 16.4.2015 0:46:12

MAXXSKATER >> Nějaká rada co k tomu?

    MAXXSKATER - Profil | Čt 16.4.2015 0:44:18

    Ondra (tloušťák) >> Veliká paráda. :-) Všechny tyhle tenisty už mám taky vsazené, tak uvidíme. =)

      Ondra (tloušťák) - Profil | Čt 16.4.2015 0:42:17

      Tak do NHL s vámi nejdu kluci, pro mě to byly vždycky vyhozený love.

      Tohle se mi ještě odpoledne povedlo
      https://www.tipsport.cz/ViewUsersLiveTicketAction.d​o?id=248824671&hash=0447c1c4&t=bGl2ZSA0LjI2IHphIDIg​NTAwS8SNIE9L%0A&siteId=-2&affid=jLN7XmGOlqFC2vOCRCJ​XOg%3D%3D&popup=1

      Jinak zítra určitě Raonic a Wawrinka. Možná aj Berdych.

        MAXXSKATER - Profil | St 15.4.2015 21:04:58

        klobonek >> Tak to určitě, to jsem nikdy ani nepopíral. Ukazovat prohrané tikety mi přijde zbytečné.

          klobonek - Profil | St 15.4.2015 21:04:08

          MAXXSKATER >> V pořádku, ale myslím si, že ukazuješ jen výherní tikety a prohraný ne. GL

            MAXXSKATER - Profil | St 15.4.2015 21:01:47

            klobonek >> Kdo chce, tak se koukne. Kdo nechce, tak se nekoukne. Je to jednoduché. :-) Ta privátní diskuze mi přišla zbytečná, ale asi to tak bude, že sem chodilo dost lidí jenom koukat a naopak nic do éteru na tip nepřihodilo. =) Pro mě jsou zajímavé i ty výhry "o pár stovek", nesázím zatím za tisíce.

              klobonek - Profil | St 15.4.2015 20:55:41

              MAXXSKATER >> V pohodě, ale takhle mi to přijde jako chlubení, které je ostatním uživatelům k ničemu :-) Ukazovat výhry, kde jde o pár stovek mi přijde zbytečný. Kdyby to byl nějaký zajímavě trefený kurz nebo nějaká super výhra, tak neřeknu - to se každý rád podívá na zajímavou trefu nebo výhru. GL

                Buffalo1969 - Profil | St 15.4.2015 20:52:24

                MAXXSKATER >> šmejde!!! :-)))

                  MAXXSKATER - Profil | St 15.4.2015 20:47:44

                  klobonek >> Na to máme privátní diskuzi. Není to z mé hlavy, ale inspiraci si předáváme tam. :-)

                    klobonek - Profil | St 15.4.2015 20:46:42

                    MAXXSKATER >> Dobrý by bylo, kdybys ukázal tikety než jsou vyhodnocený, aby se člověk mohl inspirovat. Takhle člověk neví - kolik si jich ještě stihl prohrát a nedáváš sem jen ty vítězný :-)

                      Polčis - Profil | Čt 9.4.2015 8:32:30

                      MAXXSKATER >> Ve fortune a tipsport u je rozdíl jak kráva na Bystricu.