Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:58:02

Pedro1 >> pozastavéné odměny a začali hrát.-)

    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:55:46

    Pedro1 >> si řikal dvojku ne neprohru:-))

      NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 19:53:32

      MB >> :-)

        NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 19:53:21

        BuBu99 >>Slávia to už asi nezachrání,ale ten Chomutov mi udělal radost.Jak jsem včera řekl,tak se stalo.Překvapení neděle,neprohra Chomutova:-)))

          NMB - Profil | Ne 20.1.2013 19:53:03

          Pedro1....dobře ty !

            Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:52:40

            BuBu99 >> ve dvě ráno hraje Jarda.-)

              NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 19:52:27

                NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:51:25

                liborcarp >> no od odpoledne sleduju hokeje a říkal si že dám NHL až večer:-))

                  Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:49:12

                  BuBu99 >> jak na to můžeš zapomenout?.-) ted už mi jede jen NHL .

                    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:45:28

                    liborcarp >> toho bych taky hrál ale uplně sem zapoměl že je NHL..:-)

                    tak ještě neco vyberu:-)

                      Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:44:44

                      BuBu99 >> Philadelphia Flyers mi udělala radost ,druhej gol dal GirouxC.-mám ho ,jupí...první dnešní střelec NHL.-)

                        NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:42:16

                        liborcarp >> Kdyby došel Adamsky a Květon tak by to bylo dobrý:-) každej na jednom tiketu:-)
                        štve mě že sem vym+ěnil toho Bahenského:-(

                          NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 19:40:33

                          BuBu99 >> budeš lovatej ... :o)

                            Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:40:18

                            Sparta jde do prodloužení,tak to je jěště větší překvapení než Omsk.

                              Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:38:21

                              BuBu99 >> není se s čím chlubit ,5 skupin a trefil jsem dvě takže něco beru ale neprohrál jsem.

                                NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:31:13

                                liborcarp >> ted Spartě neuznal gol....

                                Tak ukaž lupen at se pokocháme:-)

                                  Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:30:43

                                  BuBu99 >> uf, no konečně .-)

                                    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:26:52

                                    liborcarp >> Žejdla tam maš :-))

                                      NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 19:25:06

                                      liborcarp >> hej je tam :-)