Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:24:57

Vydra revírní >> Koukej Nedvěd....:-)

čekal bych na Tenkráta a Květoně
http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTA0ODYzMDIwNTUzNjYwMDqhRo%2FossaKXhE%2BzS​Q%3D

    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:21:26

    Vydra revírní >> Liberec je hodně tragickej,ještě sem potřeboval Nedvěda

      NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 19:20:04

      BuBu99 >> pěkně Kotalík .. :)

        Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:19:58

        Pardubice začal trénovat Říha,to je mazec.

          NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 19:19:48

          liborcarp >> já hrál 4 tikety střelců......tak zatim jeden .
          Ještě Adamský a je litr k tomu

          Dik

            Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 19:18:37

            BuBu99 >> gratulace,pěkně jsi to trefil.

              NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 19:17:34

              Gigi1893 >> Kdyby jenom bůra :-))

                NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 19:05:49

                Gigi1893 >> Klidně, pokud po tom toužíš ...

                  NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 19:05:10

                  BuBu99 >> dneska jeli na vejlet, máme nahráno ... ;-)

                    NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 18:54:50

                    liborcarp >> no to je kotel ve 36min 7:0 to už bych to zabalil, ale třeba už Litvínov poleví a jeden jim Slávka dá

                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:52:18

                      Vydra revírní >> prohrávat 7-0 po 30 minutách to už je na pováženou :-)

                        Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 18:46:48

                        Bogi >> potřeboval bych ho jako sůl ale jak to sleduju tak maj asi střelci Slávie po náladě,to je balík.-)

                          NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 18:44:25

                          Vydra revírní >> Jste tři body od sestupu,vy podřebujete střelce aby jste nesestoupili a ne mlaďase s rozhašenym životem na zkoušku... ;-)

                          Dáme sázku kdo nastřílí na jaře víc gólů ?? Dědek nebo mladík ??

                            NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 18:43:47

                            liborcarp >> no zatím to vypadá, že jestli jo, tak do vlastní branky

                              Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 18:41:13

                              Slávie je na ručník.-)doufám že se trefí aspoň Žejdl.

                                NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 18:40:04

                                Litvínov - Slavia 5:0 :-)))) letos vás titul nemine :-))))))))))))))))))

                                  Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 18:36:20

                                  BuBu99 >> Buchteleho jsem vyměnil za Kousala.-))na Spartě to padá pěkně...

                                    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:35:02

                                    liborcarp >> já za Tenkráta ,jinak hraju kombinace Bahenský Buchtele dneska oba ,ale já hrál jen jednoho:-)