Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 18:34:18

BuBu99 >>Bahenského taky občas dávám,jednou jsem ho i trefil ale dnes jsem ho vyměnil za Hlinku.

    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:30:19

    liborcarp >> Bahenskýho sem hrál 3x po sobě ale dneska ne ,kurs 4..:-)

      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:28:43

      liborcarp >> já Kladno nehrál ,nevěřil sem že daji gol:-)

        Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 18:23:13

        BuBu99 >> já je dávám taky po jednom ale dnes mám několik kombinací po dvou ,chci za málo peněz hodně muziky.-) za Kladno se trefil Hlaváč-mám ho.-)

          NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:20:24

          liborcarp >> já je hraju po jednom

            Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 18:19:27

            BuBu99 >> se máš já mám střelce po dvou v kombíku.

              NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:18:22

              liborcarp >> já taky ,na tom co jsem dal odpoledne už jen Adamský...:-)

                NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 18:17:07

                liborcarp >> Výborně a jen tak dál :-))

                  NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 18:16:48

                  super 2:2 :-)

                    Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 18:16:32

                    Ton 2:2.-) mám ho

                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:14:42

                        NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 18:14:35

                        BuBu99 >> tak ho tlač ... :o)

                          NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 18:14:20

                          Bogi >> Proto ten smajlík :-)))

                            NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 18:14:05

                            BuBu99 >> Nemám strach,máme nahráno:-)))

                              NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:13:37

                              Bogi >> moc dobře:-))

                                Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 18:13:35

                                Bogi >> Slávka prohráva 3:0 poslední gol dal Frantík Lukešů.-)

                                  NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 18:13:21

                                  Rybatorstr >> no já bych řekl podle výsledku první třetiny, že výborně :-)

                                    NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 18:13:13

                                    Bogi >> 0 : 3 po první třetině...

                                      NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 18:11:56

                                      Bogi >> Špatně :-)))

                                        NBogi - Profil | Ne 20.1.2013 18:11:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Nevíte někdo jak hraje Slavie v Litvínově? :-)