Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 18:01:47

Pedro1 >> :-)

    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 18:01:05

    Pedro1 >> dneska se zase vrátíte na zem,:-))

      NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 18:00:03

      Vydra revírní >> To nevím,ale někdo tady psal,že dá X2.Zbytečně ochuzenej kurz.

      Ještě pár kol a budeme přinejhorším druzí,letos nám titul neunikne:-)

        NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 17:58:37

        Vydra revírní >> To nemá cenu řešit:-).Blbý je,že z Lafaty mohl být slušnej útočník do repre.Takhle ho ve Spartě za půl roku zkurví,pak půjde do béčka a nakonec ho za milion koupí Střížkov:-)))

          NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 17:58:08

          Pedro1 >> Sparťani jsou saláti .. ;-)

          By mě zajímalo, kdo z místních dával v pátek jedničku v zápase Plzeň - Slávie jako tutovku ... :o)

            NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 17:56:44

            Gigi1893 >> Lafata - stařec za 20 mega se smlouvou na 3,5 roku.

            Fenin - mlaďas na zkoušku jestli se zmátoří za pár šupů.

            Co tam máš dál ?

            :o)

              Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 17:53:37

              Další tiket v prdeli-Kv porazí Zlín,já to kolo fakt netrefím.-)

                NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 17:50:24

                Vydra revírní >> Ty žiješ ?? Po tom co jsi se nám vysmál s nákupem Lafaty jsi se z fotbalovýho jadra nějak vytratil :-)))))

                Sparta otočí....

                  NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 17:50:22

                  Vydra revírní >> Já ne,já od včera píšu,že to bude překvapení dne.
                  A nikdo mi nevěří,nevím proč:-))))

                    NVydra revírní - Profil | Ne 20.1.2013 17:47:28

                    Dáváte Spartu proti Chomutovu, jo?

                    Amatéři ... :o)

                      NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 17:46:11

                      BuBu99 >> Jak jsem psal,ještě se to může desetkrát otočit,ale začátek dle předpokladů:-)))

                        NMihalos - Profil | Ne 20.1.2013 17:45:54

                        Lepší jak onlajny :DD

                          NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:44:13

                          Pedro1 >> neboj už to tam padá:-)

                            NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 17:43:18

                            BuBu99 >> Nedodržel,ale nijak jsem se neutrhl,dal jsem si jenom tohle.

                            Měl jsem teda cukání,ale ukočíroval jsem to:-)))


                              NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:41:16

                              Pedro1 >> tak si nedodržel předsevzeti:-))
                              já ti chtěl asi před měsícem napsat na diskusi tipáče jestli to nejsi ty :-))

                                NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 17:39:29

                                BuBu99 >> :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))


                                Dal jsem to jenom za dvě kilečka,ale dal.Pro radost.:-))))


                                Ale ještě není konec.

                                  NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:38:41

                                  Gigi1893 >> ale zase je tam ted kurs 3...:-)

                                    Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 17:38:08

                                    Druhej gol Chomutova a mám střelce-Hruška.Jinak Vítkovice s přehledem,dokonce Huna ,mám taky.

                                      NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 17:37:34

                                      BuBu99 >> Už mi začínají zvedat tlak,.....