Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 17:36:19

Co tam do prdele dělaj v tý obraně ??!!!!!!! To jeou tragédi...

    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:36:17

    tak a je to 0-2....:-(/

      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:35:04

      Tomazzz >> ten dneska nedá..:-)

        NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:34:38

        elhierro >> no právě proto to píšu aby to Pedro nekomentoval,za prvé je to Slávista a za druhé to psal on že dá dvojáka ale tutově to nedal:-))

          Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 17:34:29

          Tomazzz >> mu volám a nebere to.-)

            NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:33:51

            Gigi1893 >> hrajeme zatim pěkné houno

              Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 17:33:48

              BuBu99 >> Sparta nemůže prohrát,to by v tom musel bejt kufr jako kráva.-)

                NGigi1893 - Profil | Ne 20.1.2013 17:33:25

                Rybatorstr >> Zatim hrajou nějak ospale...

                  Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 17:33:18

                  BuBu99 >> Včera tu někdo říkal, že dá ostrou dvojku za kurz 5. Já tomu stále nevěřím.

                  Teď mi vyšel kříž Bergamo - Cagliary a když večer vyjde kříž Bordeaux - Paris SG, půjdu se ožrat. :-)

                    NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 17:31:48

                    BuBu99 >> Otočíme to !

                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:30:45

                      Tak a Sparta prohráva aby těch zářezů dneska nebylo málo



                      Pedro a ty to nekomentuj:-)))

                        NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:25:59

                        Pedro1 >> jo to je přesně ono ,proto já každej tiket co si připravim radši vsadim aspon zlehka abych nebyl pak nasranej:-))

                          NTomazzz - Profil | Ne 20.1.2013 17:19:49

                          liborcarp >> Napiš uživateli polda23 jestli se dneska na dávání gólů cítí.:)))

                            Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 17:19:39

                            Pedro1 >> Přesně tak. Já si už několikrát nadával, že jsem to či ono nedal. Pak vsadím hotovou blbost s kurzem 1,5 a myslím si, jaká je to tutovka.

                              Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 17:17:25

                              BuBu99 >> jo pravda,já mám pro změnu Polanského.-)

                                NPedro1 - Profil | Ne 20.1.2013 17:16:04

                                BuBu99 >> Ten tiket co jsi teď dával,to je přesně to tušení který každej kdo sází má,ale málokdo na to dá a vsadí to.Minimálně z 50% pak to tušení výjde i když je to totální "nesmysl":-)

                                  NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 17:11:07

                                  liborcarp >> Adamský dával 3x za sebou jen poslední zápas nedával:-) já je mám oba Pecha i Zatoviče ,každej na jiném lupenu:-)

                                    Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 17:05:01

                                    elhierro >> tak to je škoda že to nepodal asi ho jebne.Takhle dopadl kámoš,měl vypsané střelce ale nekoukal na čas a prostě to prosral šel to vsadit a už se hrálo,všichni střelci vyšli,chtěl to dát za litr při kurzu 400,jěště ted si drbe hlavu

                                      Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 17:01:44

                                      BuBu99 >> tak tak. No a dát to za ten pětilitr, pozítří se válím někde u moře a chytám ryby.

                                        Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 17:00:44

                                        BuBu99 >> Adamský se dlouho netrefil tak by se měl trefit,Huna a Ton by měla bejt tutovka.Jinak je to klasika Pech +Zaťovič ale já je dnes prostě nemám.-)