ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

Nkubah - Profil | Pá 11.12.2020 8:10:56

kubah >> a koukám - už i Uherský brod zavřeli...

Pár piv jsem odtamtud měl... škoda...

    Nkubah - Profil | Pá 11.12.2020 7:56:23

    Buffalo1969 >> Č.H. patří stejně jako Klášter pod Lobkowicze. že ?

    A Lobkowicz patří Číňanům...

      NBuffalo1969 - Profil | Pá 11.12.2020 7:27:36

      Káceč >> jsme národ čuráků, kterej za mrzký peníz prodá i vlastní nos mezi očima. Přesně kvůli stejnymu problému jsem si postavil ten bezelekttickej chladič piva. Brával jsem na srazy Č.H. 11° Medium. Správně vychlazený to bylo skvělý pivko. Po tom co to koupil ten podelanej číňan, se přestala vyrábět Č.H. 10° v Černé Hoře a výroba se přesunula do Polska. Potažmo odstěhovali i prakticky všechny sudy taky do Polska. Pivo uvařený v tanku bylo, ale nebylo je do čeho stáčet. Čištění a servis sudů byl na tak tragické úrovni, že prakticky každá hospoda měla reklamace kvůli kalnymu s nebo jinam posranymu pivu. V Blansku už kromě Dělnickýho domu snad není hospoda, kde by se Černá Hora točila. No a tam je majitel takovej idiot, že tam prakticky nikdo nechodil. I velkoobchod Baráček, kterej kdysi prodával jenom Č.H. se tomu snaží vyhýbat.
      Jestli se na to ze spodu Jirka Fusek dívá, tak v tom hrobě rotuje jak mixér.

        Nkubah - Profil | Pá 11.12.2020 4:26:07

        Káceč >> hm..

          NDarďas - Profil | Čt 10.12.2020 19:00:43

          kubah >> Já ještě Ferdinanda neochutnal.Budu muset prozkoumat...místní pivotéky.

            Nkubah - Profil | Čt 10.12.2020 18:48:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kubah >> Výborný, Výborný

              Nkubah - Profil | Čt 10.12.2020 16:56:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kubah >>

                Nkubah - Profil | Čt 10.12.2020 16:42:52

                Sváteční Ferda doma ;-)

                  Nceczubr - Profil | Čt 10.12.2020 13:02:44

                  T.Karel >> 70% Ať jdou do prdele s celým pivodušem, v životě jsem to neslyšel a taky ty názvy mě nešly, a taky ten Obama jaký vařil pivo ve vaithauzu.

                    N1Mara - Profil | Čt 10.12.2020 12:56:18

                    kubas. >> a za tohle berou nehorázné peníze, my jsme tak debilní národ to není možný :-((

                      NDavid - Profil | Čt 10.12.2020 11:38:47

                      74, holt neznám pivovary

                        Nnerf - Profil | St 9.12.2020 20:57:32

                        T.Karel >> Hezky kviz, par veci jsem fakt nevedel. U me 64%.

                          Nkubah - Profil | St 9.12.2020 19:58:19

                          74%...

                            NT.Karel - Profil | St 9.12.2020 19:45:27

                            Mě se povedlo 68

                              N1Mara - Profil | St 9.12.2020 19:41:21

                              Já 37 a to jen protože nevím kde jsou jaké pivovary, vím že Plzeň je v Plzni .-)))

                                Nsumec 1950 - Profil | St 9.12.2020 19:39:08

                                T.Karel >> Dal jsem 54%

                                  NBuffalo1969 - Profil | St 9.12.2020 19:28:56

                                  T.Karel >> hmmm....74% a to jsem fakt kua přemýšlel. Musím se pivně vzdělávat.

                                    NElessar - Profil | St 9.12.2020 19:16:22

                                    T.Karel >> 84%, ale minimálně 2 otázky tam měli sporné, nebo špatně :D

                                      Červené karty: paci14, Beerotzutz