ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

NBuffalo1969 - Profil | St 9.12.2020 17:41:50

1Mara >> je to banda debilů....

    NT.Karel - Profil | St 9.12.2020 17:37:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pivní kvíz - těžký !!!
    http://www.qizy.cz/quizzes/pivni-kviz/102 Zkus to ! Kdyš dáš 75%,jsi už fakt znalec "

      N1Mara - Profil | St 9.12.2020 13:27:49

      Já to tady nechci zasírat politikou, ale jednu věc k tomu jen napíši, že si přeji, aby jim tohle dali lidi u voleb dost sežrat ! :-(

        NDarďas - Profil | St 9.12.2020 13:17:48

        1Mara >> Šaškárna.:-(

          Nsumec 1950 - Profil | St 9.12.2020 13:16:26

          1Mara >> Co si myslím? Už aby táhli ke všem čertům. A to jsem to napsal ještě slušně.

            NBuffalo1969 - Profil | Út 8.12.2020 21:16:24

            Darďas >> poslední výplatu jsem měl tuším 10.9.1994
            😂😂😂

              NDarďas - Profil | Út 8.12.2020 21:14:20

              Buffalo1969 >> Tak bude ,alespoň velká výplata.🙂💰💰

                NBuffalo1969 - Profil | Út 8.12.2020 21:12:31

                Darďas >> před sedmou jsem dojel, nebo tak nějak. Už mi z toho jebe.

                  NDarďas - Profil | Út 8.12.2020 21:01:02

                  Buffalo1969 >> Furt dřeš?🤔😄

                    NBuffalo1969 - Profil | Út 8.12.2020 20:58:33

                    Káceč >> doufam že ne. Teď tam moc nepíšu, protože není čas.

                      NKáceč - Profil | Út 8.12.2020 20:56:33

                      Buffalo1969 >> stejně dopadne i gastrokatastrofa. Už je tam příliš mnoho osobních věcí. Gastrorožek vydrží, ale je zas nudnej.

                        NBuffalo1969 - Profil | Út 8.12.2020 20:51:30

                        Káceč >> jojo..je to tak. Taky jsem se takové blbosti jednou zúčastnil a rozjebalo to diskuzi. A tak to byla skvělá parta lidí. Už se to dokupy nikdy nedá a je to neuvěřitelná škoda.

                          NKáceč - Profil | Út 8.12.2020 20:45:34

                          kubah >> to sem klidně napsat můžu, maximálně mi někdo napíše, že umím hovno. To přejdu s úsměvem a je to :-) Rozhodně by to nebyl důvod se trvale odhlásit.

                            Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 20:39:33

                            Káceč >> ták. A Mike mu to napsal jak to vyznívalo, no.

                            Problémy jsou všude - ale na mrku se snažím bavit.

                            Také nepíšeš jak si zapadl s traktorem, jak si urval kolo, jak Tě honil beran po ohradě atd. :-)))

                              NKáceč - Profil | Út 8.12.2020 20:38:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              kubah >> tahat na Mrk pracovní problémy a ještě o nich diskutovat, zásadní chyba.

                                Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 20:25:34

                                sumec 1950 >> Tady v Benecentru mají takové, viz. leták.

                                Oni by měli patřit pod nějakou větší firmu, tak se mrkni

                                http://benecentrum.cz/letak/AKTUALNI/mobile/index.h​tml#p=8

                                  NBuffalo1969 - Profil | Út 8.12.2020 20:22:01

                                  do chajzlůůůůů....já trpím jako kráva......
                                  Narážet budu až o Vánocích.....:-/

                                    Červené karty: paci14, Beerotzutz