ČR - pivní velmoc? | MRK.cz

ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

N1Mara - Profil | Ne 13.12.2020 11:56:18

drvoštěp >> ke zdroji do kláštera pivovaru

    Ndrvoštěp - Profil | Ne 13.12.2020 11:38:26

    1Mara >> Jedeš kupovat do kláštera a nebo do Teplic ?

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 13.12.2020 11:37:41

      ZdenekTDM >> No, cena je 😭Ale chceme to se sousedem vyzkoušet a podpořit výrobce.

        NZdenekTDM - Profil | Ne 13.12.2020 11:30:58

        drvoštěp >> Já nevím, 39Kč za půllitr? Teď mám 11°Rohozec 15litrů za 475Kč, tj.16Kč/půllitr. Pivovary jsou v koncích, pivo se vylévá, ale nezlevní nikdo.

          N1Mara - Profil | Ne 13.12.2020 11:28:18

          drvoštěp >> riskni, já si budu kupovat zítra taky tj 13tku a ochutnám jí.

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 13.12.2020 11:15:00

            1Mara >> Mám ho risknout ?

              Nsumec 1950 - Profil | So 12.12.2020 22:52:45

              kubah >> To je jen malá část.

                Nkubah - Profil | So 12.12.2020 22:01:08

                sumec 1950 >> krásná sbírka za ním....

                  Nsumec 1950 - Profil | So 12.12.2020 21:50:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jako pravověrný piják Plzeňského Prazdroje jsem udělal výjimku. Sváteční ležák Bernard není vůbec špatnej. Lépe řečeno,je docela hustej, a to mám rád.

                    NElessar - Profil | So 12.12.2020 20:42:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Minulý týden jsem se snažil podpořit oblíbené hospody, teď už se zase pomalu začínám připravovat na domácí režim. Pokračuje v degustaci AXIOMů.

                      NSaimon - Profil | So 12.12.2020 19:34:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Zkouska novinky

                        N1Mara - Profil | Pá 11.12.2020 21:51:48

                        Jako ani jsem nevěděl, že mají fb stránky :-))

                        https://www.facebook.com/pivovarossegg15/

                          N1Mara - Profil | Pá 11.12.2020 21:48:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          13° SVĚTLÁ CERES 🍺
                          Naše putování vesmírem pokračuje na planetu Ceres, podle které se také jmenuje náš nový speciál. Jedná se o za studena chmelenou 13 světlou s příjemným ovocně kořenitým aroma, které mu dodává nová česká odrůda chmele Ceres. Na čepu a v lahvích u nás v restauraci!

                            N1Mara - Profil | Pá 11.12.2020 21:44:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            KORZO Supermarket Teplice je v OC Galerie Teplice.
                            1t4Sp olnusoelrtedh · Teplice, Ústecký kraj ·
                            V prodeji již 5L soudky od Pivovar Ossegg !
                            Nyní můžete u nás zakoupit v soudcích
                            13° SVĚTLÁ CERES za studena chmelenou.
                            12° PHILIPP

                              NBuffalo1969 - Profil | Pá 11.12.2020 19:40:08

                              kubah >> mimochodem.... stejnej majitel co vlastní Slavii Praha. Někam se ty prachy prostě musí sypat, že.....

                                NSaimon - Profil | Pá 11.12.2020 16:02:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dobry to je :-)

                                  NDarďas - Profil | Pá 11.12.2020 12:01:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Něco na pití :-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 11.12.2020 11:34:26

                                    Leos >> aspoň vidíš, ze tam fakticky nevhodim. Ale byla to původně pivovarská hospoda. Ani najíst se tam nedá. Když jsem tam byl před léty naposledy, tam mi Sobo.... usmažil a přesolil v octu vypranou kotletu a myslel si, že js tak blbej a nepoznám nahnily maso.

                                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 11.12.2020 11:31:27

                                      kubah >> jojo...

                                        NLeos - Profil | Pá 11.12.2020 9:46:59

                                        Buffalo1969 >> Zdar. Já si myslím, že v Dělňáku je už nějakej pátek Starobrno. Černá hora je na Papuči a asi U Štěpánků....

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz