ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

Darďas - Profil | So 5.12.2020 20:08:59

Buffalo1969 >> Ale jo.Ale řekl jsem si,že na posled.Dát prostě tolik za láhev,to už ty pivovary přehánějí.

    Buffalo1969 - Profil | So 5.12.2020 17:19:05

    Darďas >> tak víš co..... kolikrát to za rok uděláš? 😎

      Darďas - Profil | So 5.12.2020 15:51:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Clock...jdeme degustovat.Jen ta cena je přemrštěná.Dát 170,- za 0.7.l ...piva ,je teda přes čáru.

        T.Karel - Profil | Pá 4.12.2020 22:17:57

        kubah >> Máš jich pěknou kolekci :-)

          kubah - Profil | Pá 4.12.2020 21:31:52

          Buffalo1969 >> jasný

            kubah - Profil | Pá 4.12.2020 21:31:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kubah >> ;-)

            Tyto jsou jen sbírkové :-)) Pohotovostní nejsou zaprášeny a připraveny v kuchyni :-)

              Buffalo1969 - Profil | Pá 4.12.2020 21:27:41

              kubah >> já myslel v tý pivotéce. Má tam 400 druhů piva skladem, ale tohle je bez zápisu v eshopu.

                kubah - Profil | Pá 4.12.2020 21:25:16

                  Buffalo1969 - Profil | Pá 4.12.2020 21:22:44

                  kubah >> jestli mají v plastu i nefiltr, to netuším.
                  Teď koukám, že ho vlastně vůbec nemají ofiko v nabídce. Myslím ten řezanej.
                  https://www.salenateka.cz/salenateka/pivo-lahvove-f​erdinand/vsechny/

                    kubah - Profil | Pá 4.12.2020 21:18:54

                    Buffalo1969 >> na to, jakou mají reklamu - velká bída...

                      Buffalo1969 - Profil | Pá 4.12.2020 21:18:00

                      Ráno jsem si koupil Krušovickej ležák 12°, ale vůbec mi to nechutná. Asi těch 5 plechovek vydrží dlouho. 😕🍺

                        kubah - Profil | Pá 4.12.2020 21:17:31

                        Buffalo1969 >> chuťově stejný ? - a mají tak i nefiltrované ??

                        Já, jak to mám ve městě - zálohy neřeším.

                        Ale kdyby se příští rok uvolnilo... tak na výjezdy s sebou by se hodil.

                          Buffalo1969 - Profil | Pá 4.12.2020 21:16:16

                          1Mara >> ty patnáctky měli i v nerezu. Ale já radši tohle. Není za to záloha, cena je stejná a dávám to kámošovi a stáčení uvařenýho piva.

                            Buffalo1969 - Profil | Pá 4.12.2020 21:15:02

                            kubah >> půllitr jsem si vzal. Byl v ceně bečky v akci a baby to nevěděly. Kdyby tam byl šéf, tak to oddělá a prodává zvlášť. Ty budou mít čurbes až to zjistí. Je to hroznej kolenovrt.

                              kubah - Profil | Pá 4.12.2020 21:09:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Buffalo1969 >> vzal jsi i půllitr ? ;-)

                              Moje Ferda sbírka

                                1Mara - Profil | Pá 4.12.2020 14:35:03

                                Buffalo1969 >> takže 15L to je paráda, škoda že se to nedá objednat přes poštu, zkusil bych ho .-))

                                  Buffalo1969 - Profil | Pá 4.12.2020 14:22:25

                                  1Mara >> tak soudek to je o 30-ti pivech. Ale podle referencí kluků ze stavby to bude proklatě málo. 😎🍺👍

                                    1Mara - Profil | Pá 4.12.2020 14:06:04

                                    Buffalo1969 >> Pěkný, kolik litrový soudek to je ?

                                      Buffalo1969 - Profil | Pá 4.12.2020 13:48:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak jsem se dočkal. Dneska dovezli 10 beček v plastu a 10 beček v nerezu.
                                      Už jsou rozebraný.

                                        Buffalo1969 - Profil | Čt 3.12.2020 19:30:58

                                        kubah >> zítra taky jedu koupit bečku. Když jsem tam nakouknul naposledy, tak tam nebyl Ferdinand ani jeden. Všechno bylo rozebraný.

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz