ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

N1Mara - Profil | So 7.11.2020 21:54:27

Buffalo1969 >> Ta Josefka viď :-)))))

    NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 21:53:19

    1Mara >> jojo, je mi to jasný. U mně je to jiná. Mám ten bezelektrickej chlaďák původně na srazy, ale letos toho bylo poskrovnu a Josefka neustále zapomíná dávat pivo nachladit....:-)))))))))))

      N1Mara - Profil | So 7.11.2020 21:50:56

      Buffalo1969 >> něco podobného jsme měli na mysli s Andy, ale už jsme měli koupenou pípu a tak jsme to vyřešili lednicí, ta stála 4500kč. a tak volba byla jasná .-)))

        NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 21:48:38

        kubah >> asi to rovnou objednám.
        Něco podobnýho si chci postavit.
        https://www.youtube.com/watch?v=202gew_osfg&feature​=emb_logo

          NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 21:39:16

          kubah >> 😂😂

            Nkubah - Profil | So 7.11.2020 21:34:20

            Buffalo1969 >> to jsem nikde nenašel - musíš asi zavolat, jestli by Ti změřili ....

              NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 21:21:02

              kubah >> u nás je taky Benešov, ale pivovar tam není..:-))))

                NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 21:19:32

                kubah >> no...sice to tam není, ale asi do teho půjdu.

                  Nkubah - Profil | So 7.11.2020 21:16:27

                  Buffalo1969 >> od Ferdy :-))))))

                    NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 21:15:57

                    kubah >> klidně... a odkud seš?

                      Nkubah - Profil | So 7.11.2020 21:15:00

                      Buffalo1969 >> na

                      Specifikace:
                      - Kompletní včetně výčepních kohoutu a medailonu
                      - Chromové provedení
                      - Montážní otvor: 35 mm
                      - Průměr pivního vedení (nerez): 8x0,5 mm
                      - Výška k vrcholu medailonu: 480 mm
                      - Výška ke spodu výčepní špičky: 290 mm
                      - Vestavěná dochlazovací smyčka nerez: 8x0,5 mm

                      https://www.chlazeni-pivo.cz/produkty/vycepni-stoja​ny/vycepni-stojan-kovovy-1-x-kohout-chrom.htm?

                        Nkubah - Profil | So 7.11.2020 21:11:11

                        Buffalo1969 >> mohu pak přijet ?? :-)))

                        To jsem zvědav - zkusím se podívat ...

                          NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 21:10:41

                          kubah >> chci si postavit výčepní stůl. Tak hledám a sháním informace.

                            Nkubah - Profil | So 7.11.2020 21:02:00

                            Buffalo1969 >> no, dle mého "strojařského oka" :-)))))

                            To velice nevypadá :-)))

                              NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 21:00:50

                              nevíte někdo jak velkou to má základnu? myslím to na čem to stojí.
                              https://obchod.svet-piva.cz/zbozi/vycepni-stojan-ko​vovy-1xkohout-chrom

                                NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 20:32:22

                                kubah >> no...to ne.

                                  NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 20:31:10

                                  1Mara >> co se směješ wolle....za jeden den jsem byl 2x málem vdovec...😂😂😂

                                    Nkubah - Profil | So 7.11.2020 20:29:28

                                    Buffalo1969 >> nemáš to také lehký :-)))))

                                      N1Mara - Profil | So 7.11.2020 20:28:53

                                      Buffalo1969 >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                        Červené karty: paci14, Beerotzutz