ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 20:26:22

1Mara >> to ne. Ale nějak jsme chtěli ráno špásovat a jak se posouvala po betli, tak se práskla do hlavy no a bylo po kopulaci. Následovala kluzká podlaha v koupelně a málem rozbitej sprcháč. Zbytek dne seděla na gauči a měla zákaz se hýbat. 🤣🤣🤣

    N1Mara - Profil | So 7.11.2020 20:19:55

    Buffalo1969 >> :-)))) že by měla své dny ? .-))))

      NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 20:14:17

      1Mara >> twl..připomínáš mi dneska Josefku. Taky od rána za všechno můžu já.
      😂 😂 😂 😂

        Nkubah - Profil | So 7.11.2020 20:12:58

        1Mara >> a viz. gastro katastro - tácky určitě budou mít... A pokud to máš na doma, zeptal bych se i, jestli nemají keramické ...

          N1Mara - Profil | So 7.11.2020 20:12:36

          Buffalo1969 >> A to jen díky tobě :-)))

            Nkubah - Profil | So 7.11.2020 20:11:56

            1Mara >> krásně načepované, to prostě láká k napití :-))

              Nkubah - Profil | So 7.11.2020 20:09:29

              1Mara >> máš to parádní ...

                NBuffalo1969 - Profil | So 7.11.2020 20:09:04

                1Mara >> Hezky pěkně ....hezky pěkně....:-)

                  N1Mara - Profil | So 7.11.2020 20:05:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Díky za přijetí :-)
                  Za mě jasně a s převahou nám chutná naše Osecké pivko Osegg z našeho kláštera https://ossegg.cz :-)) Pijeme jen tedy 12°světlý ležák PHILIPP Čerstvé nefiltrované a nepasterizované pivo ze dvou druhů sladů, plné sladové chuti s vysokou dávkou jemného aromatického žateckého chmele, obsah alkoholu 4,7% obj. Zkusili jsem už i jiné druhy piv, ale zatím stále naše vede .-) Jinak co se týče skladování a podobně , tak bohužel v paneláku toho moc nenaděláte a tak to máme přímo doma v lednici a už jsme si koupili i vlastní 15 L. soudek, který se nám do lednice vejde a vystačí nám doba i 5 dní. Plyn používáme drinkgas a pivko i po pěti dnech je čerstvé a výborné .-)

                    NDarďas - Profil | So 7.11.2020 20:04:16

                    dvorák >> Tak Primátor mi taky leze.:-))A Opata jsem pil ,při výletu do Broumova....slušné pivko.

                      Ndvorák - Profil | Pá 6.11.2020 22:20:22

                      Darďas >> Takže,prozatím : Pšenice mě jede vždy,ale točená. Zde jsem dal jedno,druhé odkládám na zítra dopol,k vaření. Stout dobrej,rovněž jedno,druhé zítra k pečení,malinko jím podleju maso,to bude dobré. No a IPU a EPU od držky neodtrhnu,ač je Primátor průmyslovej pivovar,tyto piva vaří moc dobře. Takže asi tak. Příště chci vyzkoušet pivovar Nová Paka a Opat z Olivětína.

                        Nkubah - Profil | Pá 6.11.2020 22:19:18

                        Buffalo1969 >> nebo SE sousedkou ? :-))

                        Teď jsem z toho zmaten :-)))

                          NBuffalo1969 - Profil | Pá 6.11.2020 21:23:05

                          kubah >> 😂😂😂😂

                            Nkubah - Profil | Pá 6.11.2020 21:14:08

                            Buffalo1969 >> vím, mělo být ZE soudku :-))

                              NBuffalo1969 - Profil | Pá 6.11.2020 21:01:56

                              kubah >> neser...:-))))))

                                Nkubah - Profil | Pá 6.11.2020 21:00:51

                                Jeden Ferda Max se soudku ...

                                  Nkubah - Profil | Pá 6.11.2020 20:58:13

                                  dvorák >> pěkná sadička :-)

                                    NDarďas - Profil | Pá 6.11.2020 20:50:09

                                    dvorák >> Pak dej hodnocení.

                                      Ndvorák - Profil | Pá 6.11.2020 20:46:09

                                      Něco na dnešní večer. Nazdraví!!!

                                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 6.11.2020 20:00:34

                                        .Dostal jsem chuť na Radečka, ale b sudu ho neměli. Takže aspoň pár konzerv...
                                        🧐🤔🍺

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz