ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

NBuffalo1969 - Profil | Čt 5.11.2020 22:00:09

kubah >> já mám doma dva prázdný soudky. jeden od Ferdinanda a druhej tuším Chodovar...:-(

    Nkubah - Profil | Čt 5.11.2020 21:53:20

    Buffalo1969 >> ahá, to chápu.. :-)

    Hele, v tuhle chvíli je doma 6 bas "běžného" piva na "běžné pití", 25 lahví 1,5 nefiltra, 2 Ferdové soudky :-)))

      NBuffalo1969 - Profil | Čt 5.11.2020 21:45:30

      kubah >> to jo, ale ráno má online výuku a než by se vrátila, tak umřu žízní..:-))))

        Nkubah - Profil | Čt 5.11.2020 21:43:20

        Buffalo1969 >> kolečko doma nemáte ? .-))

          NBuffalo1969 - Profil | Čt 5.11.2020 21:39:57

          kubah >> ta pivotéka je naproti Autodílům. To je kiláků. To pěšky nedá..:-))))

            Nkubah - Profil | Čt 5.11.2020 21:34:33

            Buffalo1969 >> pošleš tam paní pro pivo ?? :-))

              NBuffalo1969 - Profil | Čt 5.11.2020 21:32:36

              kubah >> xakru.... neser. nemám doma ani jediný pivo, do toho mi klekla baterka na osobáku a zjistil jsem, že nabíječka na baterie nabíjí od 8V a já mám 2V.
              twl...takže nevím, jestli mám koupit novou autobaterku a nebo novou nabíječku baterií. Ještě že je naproti pivotéka...:-)))))

                Nkubah - Profil | Čt 5.11.2020 21:21:27

                Buffalo1969 >> dnes jsem musel přikoupit další řezané, bo člověk neví jak budou :-))

                Výborné, moc :-))

                Jen ta pitelnost - až moc dobrá :-))

                  NŠUKI - Profil | Čt 5.11.2020 12:18:37

                  Pravda.......:-)

                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 5.11.2020 7:28:10

                    nerf >> Mám nedostatky.... ani jedno z těchto piv jsem nepil a ani jedno z těchto piv se u nás nedá koupit.....:-/

                      Nkubah - Profil | St 4.11.2020 21:23:04

                      nerf >> Únětice, když se jim podaří, jsou hodně dobré..

                      Bohužel, již jsem se setkal se situací, kdy ze 4 jsem dvě vylil... a to při jejich ceně zabolí, takže zatím teď ne...

                        Nnerf - Profil | St 4.11.2020 21:18:14

                        Já upřednostňuju hořká, řízná piva, ležáky cca 11...a z toho, k čemu mám přístup, můžu doporučit pivovar Lužiny 11, pivovar Řeporyje 10, pivovar Kytín 10-11-12, a ještě mi chutnaj Únětice.

                          Nkubah - Profil | St 4.11.2020 20:56:04

                          Buffalo1969 >> AHÁ...

                            NBuffalo1969 - Profil | St 4.11.2020 20:54:59

                            kubah >> no toho moderátora v diskuzi o plechovkách....

                              Nkubah - Profil | St 4.11.2020 20:29:21

                              Buffalo1969 >> ted myslíš co ? :-)

                                NBuffalo1969 - Profil | St 4.11.2020 20:24:24

                                kubah >> všimnul jsem si, že to stejný je i v plechovkách....:-/

                                  NBuffalo1969 - Profil | St 4.11.2020 20:08:13

                                  kubah >> jojo....dobrý to bylo. Platíčko jsem si dal. ...-))))

                                    Nkubah - Profil | St 4.11.2020 20:01:56

                                    Darďas >> všude kolem bylo děsně chváleno.... a jak píšeš.

                                      NDarďas - Profil | St 4.11.2020 19:56:23

                                      kubah >> Průměrné pivo,nic světoborného.

                                        Nkubah - Profil | St 4.11.2020 19:54:03

                                        Jinak - ochutnali jste "komerční novinku" Radegast Ratar ?

                                        Nedávno jsem podlehl a zkusil vzít dvě na zkoušku - první bodlo, hezky vychlazené a hořké.

                                        Jenže u druhého jsem chtěl najít nějakou chuť - ale mimo hořkosti nic, co by nějak oslnilo...

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz