ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

NBuffalo1969 - Profil | St 4.11.2020 19:49:24

kubah >> 😂

    Nkubah - Profil | St 4.11.2020 19:47:19

    Buffalo1969 >> :-)

      NBuffalo1969 - Profil | St 4.11.2020 19:46:08

      kubah >> hodnotím kladně....👍🍺

        Nkubah - Profil | St 4.11.2020 19:37:00

        Co mě naopak poslední roky celkem zklamalo - je Kácov.

        Už dávno to není co bylo :-)

          NDarďas - Profil | St 4.11.2020 19:31:32

          kubah >> Já toho Ferninanda nikdy neměl,asi se budu muset po něm.... poohlédnout.

            Nkubah - Profil | St 4.11.2020 19:27:19

            I když, něco "cizího" jsem také testnul ...

              Nkubah - Profil | St 4.11.2020 19:26:39

              Darďas >> já letos byl nejvíce věrný Ferdovi - jezdil jsem jen do práce, na ryby a do pivovarské :-))

                NDarďas - Profil | St 4.11.2020 19:10:36

                kubah >> Tak jo ...fotky sice za prd,ale pivka dobrá.Clock a Falkenštejn

                  Nkubah - Profil | St 4.11.2020 19:05:15

                  Darďas >> no jo...

                  tak se to musí zase rozhýbat, no...

                    NDarďas - Profil | St 4.11.2020 18:58:55

                    kubah >> Škoda.Sice poslední dobou to tady nebylo nic moc,ale... :-(

                      Nkubah - Profil | St 4.11.2020 18:49:49

                      Buffalo1969 >> napsal jsem MM, jestli by tu nešlo dát někoho jako "spolumoderátory" ...

                        Nkubah - Profil | St 4.11.2020 18:27:50

                        Koukám, že nám tu zakladatel "utekl" :-(

                          NBuffalo1969 - Profil | St 4.11.2020 18:24:43

                          Darďas >> asi 30x jsem jel okolo, ale jednou nebyl čas......😒

                            Nkubah - Profil | St 4.11.2020 18:19:35

                            Novinka :-)

                            Řezaný Ferdinand Benešov - výborné :-))

                              NDarďas - Profil | Čt 30.7.2020 10:46:32

                              Buffalo1969 >> Kup si ho,fakt dobré pivko.

                                NBuffalo1969 - Profil | Čt 30.7.2020 9:39:09

                                Darďas >> Zlosyin

                                  NDarďas - Profil | Čt 30.7.2020 8:20:53

                                  Buffalo1969 >> Kolem kterého jezdíš?

                                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 30.7.2020 7:57:06

                                    Tak něco přidám. Foto z loňska , ale bude zase....:-)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 30.7.2020 7:48:12

                                      Darďas >> Tak kolem tohoto pivovaru jezdím poslední dobou docela často..:-)
                                      Ale nezkoušel jsem....:-)

                                        NBuffalo1969 - Profil | Čt 30.7.2020 7:46:45

                                        Ale jo, ale nekupuju lahváče, PETkáče a konzerváče jenom do Polska. ..:-)))

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz