ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

Nhláskař - Profil | Pá 1.6.2018 23:50:40

Super pšenice v přírodě na rybách.

    Nhláskař - Profil | Pá 1.6.2018 23:44:07

    http://www.pivnici.cz/pivo/raven-lemongrass-ipa/
    Hodí se při posezení v hospodě.....i na rybách ;-)
    Fajn pivko.

      Nhláskař - Profil | Út 29.5.2018 22:04:38

      Další mls ze Zichovce ;-)

        Nhláskař - Profil | Po 7.5.2018 21:52:33

        Už dlouho jsem nekritizoval,ale tady nemusím ;-)

          Nhláskař - Profil | Po 7.5.2018 21:49:40

          Dobré.

            Nhláskař - Profil | Po 7.5.2018 17:11:18

            Pěkně hořké, výborné!Recenze sedí :-)
            http://www.pivnici.cz/pivo/radnicni-pivovar-jihlava​-ignac/

              Nhláskař - Profil | Ne 6.5.2018 12:15:24

              Darďas >> Jóóó! Tak je to správně! :-)))

                NDarďas - Profil | Ne 6.5.2018 12:13:42

                hláskař >> Tak nadšený konzument?

                  Nhláskař - Profil | Ne 6.5.2018 12:10:29

                  Darďas >> Takhle bych to nenazval :-D

                    NDarďas - Profil | Ne 6.5.2018 12:08:50

                    hláskař >> No jo...pán je odborník.:-))

                      Nhláskař - Profil | Ne 6.5.2018 12:03:13

                      Darďas >> To jsem tam ještě asi 3 další,co jsem ještě nepil,nechal.Ve čtvrtek jedu na sraz z vojny,tak bude nákup přímo na Zichovci a pak ještě v KD v pivotéce ;-)

                        NDarďas - Profil | Ne 6.5.2018 11:48:51

                        hláskař >> Na malý pivovar...mají slušnou nabídku.

                          Nhláskař - Profil | Ne 6.5.2018 11:41:24

                          Tohle byla dobrota!

                            Nhláskař - Profil | Ne 6.5.2018 11:39:50

                            Další zichovecké.

                              Nhláskař - Profil | Ne 6.5.2018 11:38:08

                              Permon tedy nicmoc.Podruhé už po něm nesáhnu.

                                Nhláskař - Profil | Pá 4.5.2018 19:44:37

                                Zichovec to chrlí pod tlakem a kvalita velmi zdařilá.

                                  Nhláskař - Profil | Ne 29.4.2018 18:35:21

                                  Kdo má rád nakuřované,tak si pochutná.

                                    Ndvorák - Profil | Čt 5.4.2018 23:12:37

                                    Dnes jsem ochutnal Dětěnické,pil jsem horší,ale i lepší. Takže takovej průměr...

                                      Nhláskař - Profil | Ne 1.4.2018 17:18:29

                                      Darďas >> Teď jsem našel recenzi:
                                      http://www.pivnici.cz/pivo/zichovec-dip-me-into-ama​rillo/
                                      Chutnalo nejen mně ;-)

                                        Červené karty: paci14, Beerotzutz