ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

NKáceč - Profil | Čt 1.11.2018 20:56:37

Až do teď byl každej Čech debil, kterej nevěděl, jaký pivo vlastně pije.....https://www.novinky.cz/ekonomika/487874-plne-silne-​nizkoalkoholicke-pivo-se-bude-od-prosince-znacit-ji​nak.html?sznhp=rss

    Nusak - Profil | St 24.10.2018 20:36:16

    Tento padarok me celkem rozhodil, ale ve finale me mrzelo, ze jich nebylo vic. Zajimva smesice chuti...

      Nusak - Profil | St 24.10.2018 20:27:57

      Káceč >> bomba... :))))

        NDarďas - Profil | St 10.10.2018 10:24:48

        Vratimov...žádná sláva.

          NPike - Profil | Ne 30.9.2018 19:35:26

          Jedna zahraniční klasika.

            NDarďas - Profil | Po 13.8.2018 20:27:36

            Dalo se.

              Nkubah - Profil | Ne 5.8.2018 21:46:43

              Darďas >> mrtvej Němec... dobrej...

                NDarďas - Profil | Ne 5.8.2018 21:23:07

                Jeden ...germán.Dobré pivko.

                  Ndvorák - Profil | Po 16.7.2018 23:12:25

                  Káceč >> Velice zajímavé,nejhodnotnější příspěvek zde za poslední rok.

                    NDarďas - Profil | Po 16.7.2018 13:42:12

                    Další švýcar.Žádný skvost.

                      Nkobr.d - Profil | Po 18.6.2018 22:55:32

                      Kdo si vyrazí na Sněžku doporučuji v Horní Malé Úpě pivovar Trautenberk.
                      Další můžu doporučit pivovar Ossegg. http://ossegg.cz/#utm_source=firmy.cz&utm_medium=pp​d&utm_content=hledani&utm_term=pivovar%20osek%20u%2​0duchcova&utm_campaign=firmy.cz-13001005

                        NDarďas - Profil | Ne 10.6.2018 15:11:11

                        Pozdrav z Kosiky.Lepší europivo.To láhvové je kaštanové.

                          Nkubah - Profil | Pá 8.6.2018 17:46:18

                          Točené ve výborné kavárně... Chutná lépe, než v okolních hospodách - ale dražší, tak bez podobných typu......

                            NDarďas - Profil | Ne 3.6.2018 19:03:30

                            Švýcarský vzorek.Slušnà kvalita.

                              NKóĎA - Profil | So 2.6.2018 20:04:47

                              Dnešní chmeložrout chutnal :-)

                                Červené karty: paci14, Beerotzutz