ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

Ndvorák - Profil | Ne 5.2.2017 15:16:38

novič >> Konkrétně tyto ne,ale německejch piv jsem "pár" chutnal. Uměj to,zvláště pšenici ..

    Nnovič - Profil | So 4.2.2017 21:23:08

    Něco od sousedů neochutnal někdo ?

      NDarďas - Profil | So 4.2.2017 8:50:43

      foxxx >> IPA- byla nejlepší.

        Nfoxxx - Profil | So 4.2.2017 8:14:04

        Darďas >> Pěkná sestava :-) A u IPA hlavně ještě rozumná "voltáž".

          NDarďas - Profil | Čt 2.2.2017 9:00:25

          Něco na degustaci.

            NDarďas - Profil | So 14.1.2017 19:28:34

            Slušná dvanáctka.Minipivovar Krnov.

              NT.Karel - Profil | Po 26.12.2016 15:44:55

              kubah >> - 26.12.2016 11:26:59 >>No pěkně jsi se předzásobil , tak dobrou chuť :-)

                Nkubah - Profil | Po 26.12.2016 11:26:59

                Tak jsem na svátky zvolil svého domácího, rodného Ferdinanda nefiltra :-))

                  NDarďas - Profil | Ne 23.10.2016 16:10:09

                  Návštěva minipivovaru ( Pod pralesem ) ve Velkých Karlovicích na Valašsku.Velmi dobré pivo.

                    NDarďas - Profil | Po 3.10.2016 14:34:52

                    Pokud budete mít někdo cestu kolem Mohelna,tak doporučuji se zastavit do restaurace-Mohelenský dvůr.Vaří tam lahodné pivo-Čertův vocas.Foto se mi bohužel smázlo.

                      NDarďas - Profil | Po 3.10.2016 14:14:03

                      Při putování po Třebíčsku, jsem konzumoval tuto světlou 13%.Byla slušná

                        NDarďas - Profil | Čt 22.9.2016 14:09:03

                        Povedený speciál z Ostravice.Použit Australský chmel

                          Ndvorák - Profil | Ne 28.8.2016 11:45:10

                          Další mini v okolí - http://www.jungberg.eu/
                          Pěkně nám to tu přibejvá a je to jen dobře!
                          Jak já se těším .....

                            Ndvorák - Profil | Út 9.8.2016 19:46:08

                            kubah >> Jo,tahle IPA je fakt dobrá a ještě ta od Matušky. Nic lepšího jsem nepil ...

                              Nkubah - Profil | So 6.8.2016 22:46:59

                              Omlouvám se za fotky...

                              Ale tohle byla fantazie ! Výborné, moc...

                                Nkubah - Profil | So 6.8.2016 22:43:26

                                Dobré..

                                  Nkubah - Profil | Čt 4.8.2016 20:43:38

                                  KóĎA - >> rozhodně doporučuji - viděl jsem v chladničce pšeničné, ale - já bral nefiltrovanou dvanáctku

                                    Nkubah - Profil | Čt 4.8.2016 20:41:01

                                    KóĎA - >> původně jsem si šel koupi svého oblíbeného, domovského Ferdinanda...

                                    Ale viděl jsem tohle a vzal tři litrové lahve na zkoušku... Vyšší cena, ale chuťově skvělé a až moc dobré pitelnost...

                                      NDarďas - Profil | Po 1.8.2016 19:15:52

                                      Zítra se bude narážet-60.ks.

                                        Ndvorák - Profil | Po 4.7.2016 22:39:55

                                        jijin >> No věřím že to byl parádní zážitek. Já dnes také ochutnával a doplňoval kvasnice.
                                        Když si ale přečtu měsíční statistiky co se zde čepuje a pije,tak je mě s prominutím na blití.
                                        Nene,my opravdu nejsme národ pivařů :-(

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz