Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Nrover - Profil | Pá 8.2.2013 19:25:50

Kord@ >> jj, foto by se bez nich určitě obešlo. Mate mě jen ten "kontrast" s tím oknem. Osobně bych volil pro obyvatele "voliér" méně rušivou pozici ... :-)

    NKord@ - Profil | Pá 8.2.2013 19:10:40

    rover >>křesla jsou na odpočinek , díky

      N: vydrák - Profil | Pá 8.2.2013 18:46:16

      Makrelobíjec >> Cena je supr,proto krmím oves.Králíci jádro potřebují a oves jim děsně šmakuje.
      Ráno chodím krmit v 04.45h,tedy než jdu do práce.Podle kroků poznají,že už jdu a normálně šílej.Škrabou na dvířka a těšej se na vovísek. To jen taková perlička:-))

      Kdybych měl lacinej ječmen,krmil bych prostě ječmen.To je celá záhada:-))

        Nrover - Profil | Pá 8.2.2013 18:44:33

        Kord@ >> Ta křesla představují co ? Jinak zajímavé "expo" :-)

          NMakrelobíjec - Profil | Pá 8.2.2013 18:39:46

          : vydrák >> tak to je parádní cena .Já to mám za 500kč tady to šlo strašně nahoru . Ještě před dvěma lety jsem kupoval ječmen metrák za 180kč

            N: vydrák - Profil | Pá 8.2.2013 18:19:00

            Makrelobíjec >> 100kg za 250Kč.Vozí mi ho kamarád z práce,jeho zeťák je soukr.zemědělec.

              NKord@ - Profil | Pá 8.2.2013 18:18:03

              Ještě jsem našel indické běžce

                NKord@ - Profil | Pá 8.2.2013 18:16:27

                CHaP >> A ještě to nekončí :o))

                  NKord@ - Profil | Pá 8.2.2013 18:15:40

                  CHaP >> soráč ale nic jiného jsem nenašel....
                  Tak to začalo..

                    NMakrelobíjec - Profil | Pá 8.2.2013 18:06:00

                    : vydrák >> no z ovsa moc teda nepřiberou .Za kolik kupuješ oves

                      N: vydrák - Profil | Pá 8.2.2013 18:01:49

                      Makrelobíjec >> Přesně tak,nedělám z toho žádnou vědu.Oves dostane jak samice tak králíče v odstavu.

                        NMakrelobíjec - Profil | Pá 8.2.2013 17:53:49

                        : vydrák >> jako když máš jen oves tak krmíš aj kraliky na výkrm jen ovsem ?
                        Jsem četl jeden článek a tam jsou různý poměry v době stáří. Tak mě zajímá jak to dělají ostatní .

                          N: vydrák - Profil | Pá 8.2.2013 15:49:35

                          Makrelobíjec >> Já krmím vždy jen jedno,záleží co koupím.Teď krmím oves s granulema.

                            NMakrelobíjec - Profil | Pá 8.2.2013 10:57:39

                            : vydrák - >> zdar prosímtě v jakých poměrech krmíš oves z ječmenem ?

                              NMakrelobíjec - Profil | Pá 8.2.2013 10:56:15

                              foxik >> ahoj co je to u tebe jateční váha ? já vykrmím 2kg živé váhy když je vše jak má být tak od 75dní .

                                NKord@ - Profil | Čt 7.2.2013 22:28:06

                                Vlastec >> :o))

                                  NKord@ - Profil | Čt 7.2.2013 22:27:11

                                  CHaP >> No trošku víc.Ara tak 25 a ta tvoje tak 45 tisíc!!
                                  Fotky později...

                                    NCasio - Profil | Čt 7.2.2013 21:31:59

                                    : vydrák >> tu první knížku jsem asi jako desetiletej dostal od Ježíška:-))

                                      Npajinek - Profil | Čt 7.2.2013 21:31:03

                                      Machino >> Co ? Ta samice...? 300 kč