Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Nsomr49 - Profil | Pá 18.1.2013 15:05:33

Tak po krátké dietě vše připuštěno! Počkáme 10 dní a uvidíme.

    NPYTLAKS - Profil | Čt 17.1.2013 9:44:43

    líčka jsou výborné z každého druhu zvířete i z ryby

      NStopař - Profil | Čt 17.1.2013 8:19:10

      : vydrák >> Jo jo jo líčka jsou famózní :-D

        N: vydrák - Profil | Čt 17.1.2013 7:55:44

        Já polivku z králičí hlavy nemúžu ani vidět natož cejtit:-))
        Ale moje maminka a manželka to maj rádi.Přesně jak napsal pajínek,po dokončení polivky vyjmou hlavu z vývaru a nožíkem obíraj maso.Delikatesou jsou prej králičí líčka.

          Npajinek - Profil | St 16.1.2013 17:48:24

          Stopař >> Kdysi moje mama taky dělala polívku z hlav, ale mě nechutnala. Byla taková nasládlá. Není nad vepřoví a slepičí vývar...-))) Ale znám lidi co vyvařenou hlavu vytáhnou sednou ke stolu vezmou nožík a obíraj .-) Dokonce můj bejvalej kolega s práce obíral kuřecí čapky. Když jsem mu řekl že zabíjím kuřecí brojlery a čapky vyhazuji tak mi pomalu nadal a že mu je mám příště dovézt. On je spařil stáhl kůži,dal vyvařit no pak si pochutnával ....fuj,dohuby by to nevzal :-))))

            NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2013 17:22:47

            Stopař >> v králikách se nevyznám,umím je sežrat,ale chovat atd. ne

              NStopař - Profil | St 16.1.2013 17:12:52

              PYTLAKS >> Leta letocí vaříme polívku z králičí hlavy.Jednou sem zabíjel tři králíky a jednu hlavu tak nějak nechal v kůži (prostě mu upadla) a vyhodil,to jsi mněl slyšet mého otce jak nadával.

                NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2013 17:09:41

                Stopař >> dělal jsem s jedním ze střední moravy a ten by hlavu v životě nevyhodil,tvrdil že z hlavy je nejlepší polévka na světě,tož nevím teda

                  NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2013 17:07:49

                  : vydrák >> v tom se opravdu nevyznám,jsem přes černou,srnčí a vysokou

                    NStopař - Profil | St 16.1.2013 17:04:32

                    Videa jsou zajímavé ale opravdu až na to poslední.Stahovat a vyvrhovat moc neumí ale učenej z nebe nespadl.
                    Hlavu taky vyhazujete ? U nás se hlava dává do polívky,samozřejmně bez očí a uší.

                      N: vydrák - Profil | St 16.1.2013 11:00:33

                      pajinek >> Zdravím tě.
                      Třeba nenaučí,pokud mu nikdo neukáže správný způsob stahování a vyvržení králíka:-)

                        Npajinek - Profil | St 16.1.2013 10:58:29

                        : vydrák >> Ahoj , mladej všivák :-)))) on se to naučí :-)))

                          N: vydrák - Profil | St 16.1.2013 10:06:47

                          PYTLAKS >> :-)))
                          Navíc,v místě kde to štípe těma „kombinačkama“ je kloubek,Takže to jde krásně nožem bez použití jakýhokoliv náčiní.Vždyť to říkám - je to vejr.

                            NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2013 9:30:27

                            : vydrák >> králíky stahovat neumím,ale poznám kombinačky od štípaček

                              N: vydrák - Profil | St 16.1.2013 8:09:35

                              Velice zajímavý videa.

                              Až na to poslední - stahování králíka.Moc mu to klukovi nejde!:-))
                              Při zabíjení fláknul králíka přes záda a udělal mu podlitinu na lopatkách,na mase zůstávají zbytky kúže atd.
                              Umí evidentně lautr houno! :-))

                                Nchrostik3 - Profil | Út 15.1.2013 19:46:07

                                CHaP >> to je fakt,některé sou i horší :-))

                                  NCHaP - Profil | Út 15.1.2013 19:37:05

                                  chrostik3 >> třeba všechny nejsou takový ;-)

                                    Nchrostik3 - Profil | Út 15.1.2013 19:35:39

                                    CHaP >> já už taky ne :-)))))

                                      NCHaP - Profil | Út 15.1.2013 19:26:11

                                      chrostik3 >> :-D :-D z toho mám též strach. a proto nemám žádnou přítelkyni :-D