Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

NVERŇÁK - Profil | Po 14.1.2013 17:12:24

pajinek >> Ja jsem taky myslel že je problém u samce třeba kdyz nejaka kolikrát nemela ale pak jsem zkusil připustit jeho samici mim samcem a králíčata měl tak vazne nevim no problém je tedy u mě

    Npajinek - Profil | Po 14.1.2013 17:10:35

    VERŇÁK >> já mám 4 samice,ale ta jedna ne a ne zabřeznout. Včera jsem ji připustil potřetí a naposled, pokud bude zas jalová, tak bude pro ní nelepším řešením vyhřátá trouba....

      NVERŇÁK - Profil | Po 14.1.2013 17:04:06

      pajinek >> No já mam taky tři samice a všechny jsou připuštený tak sem zvědavej skoro všechny jsou připušteni okolo 1.ledna takže ta jedna počítam že se bude kotit tak 2.2

        Npajinek - Profil | Po 14.1.2013 17:01:33

        VERŇÁK >> Prvnička, nechám jí 2 dny odpočinout a půjde k samci....má nuž pod krkem...víc šancí nedostane.

          Npajinek - Profil | Po 14.1.2013 16:56:51

          Ještě že burgunka se zatím doboře stará o své hnízdo a hyláci rostou jak z vody....už někteří odvážní jedinci začínají opouštět hnízdo....-)))) Ted zrovna spokojeně odpočívali:-))))

            NVERŇÁK - Profil | Po 14.1.2013 16:52:13

            pajinek >> Tak to mě mrzí,je to prvnička nebo už měla?měl jsem ty samé potíže 2krát se takhle okotila jedna samička a po třetí neměla vůbec
            Ps:mě se ta smula taky nechce odlepit od paty a naštve to když se stim člověk piplá

              Npajinek - Profil | Po 14.1.2013 16:50:19

              Já se té smůly asi nezbavím :-((( Tímto způsobem se mi dnes dopoledne okotila kalifornačka. Když jsem na to přišel už všech 8 mladých bylo......:-(((((((((((

                NMachino - Profil | Ne 13.1.2013 15:00:16

                pajinek >> dalším skokem by byl skok na pekáč:)

                  Npajinek - Profil | Ne 13.1.2013 12:37:06

                  somr49 >> Machino Díky Zítra má termín další samice kalifornská,tak jsem zvědav .-) Jen s jednou samicí Hylou mám problém, dvakrát připuštěná a nic. Dnes jsem jí dal k samci a 3 úspěšné skoky,je to její poslední šance.

                    NMachino - Profil | Ne 13.1.2013 11:27:04

                    pajinek >> krása jen tak dále!!!!

                      Nsomr49 - Profil | Ne 13.1.2013 10:56:12

                      Nádhera tak ať se jim daří!!!!!!!

                        Npajinek - Profil | So 12.1.2013 17:55:00

                        samice Burgunská budovatelka :-))) ( 4. dny před okotěním si začala chystat hnízdo až do dnešního dne ) :-))) ráno jsem šel poklízet se zvědavostí, poněvač měla včera termín, ale nic....a při večerním poklidu jsem byl překvapen :-))) V rohu vrtících chlupů že by si mohl s něma vycpat peřinu .-) Zdravá,čiperná s velkou chutí do jídla :-)

                          NPYTLAKS - Profil | So 12.1.2013 7:52:23

                          Vapi >> není,ale jde to přežít

                            NVapi - Profil | Pá 11.1.2013 22:53:07

                            PYTLAKS >> Samotný to ale neni moc dobrý

                              NPYTLAKS - Profil | Pá 11.1.2013 22:35:20

                              Vapi >> můžeš to jíst jen tak

                                NVapi - Profil | Pá 11.1.2013 22:03:43

                                PYTLAKS >> No tim si nejsem tolik jistej ale půjde i o to jak máš kvalitní trávu. :) Jinak se to většinou přidává do bramboráků nebo do buchet aby to mělo lepší a jistější účinek ale nemam s tim zas tak velký zkušenosti. :)

                                  NPYTLAKS - Profil | Pá 11.1.2013 21:56:48

                                  Vapi >> když ji sníš tak se uvolňuje velmi dobře

                                    NVapi - Profil | Pá 11.1.2013 21:50:25

                                    PYTLAKS >> Ono v těch listech toho THC moc neni a hlavně se uvolňuje jen při vyšší teplotě, převážně v tucích. :)

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 11.1.2013 21:44:40

                                      Vapi >> pak jsi měl sjetou kozu,teda pokud to není technické konopí

                                        Npajinek - Profil | Pá 11.1.2013 21:14:34

                                        Vapi >> :-)))))))))))