Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

NVapi - Profil | Pá 11.1.2013 20:57:21

Podle mě to pro ně neni nic špatnýho, koza mi na to chodila i sama. :)

    Npajinek - Profil | Pá 11.1.2013 20:37:47

    Vapi >> to už by bylo moc.., .tak si je rozmazluji :-)))))))))))))

      NVapi - Profil | Pá 11.1.2013 20:32:41

      pajinek >> Králíci i pěkně žerou konopí, taky by to určitě nebylo špatný na příkrm. :)

        NMakrelobíjec - Profil | Pá 11.1.2013 20:00:52

        pajinek >> ok dík moc .Na to číslo jsem ani nestihl zavolat :) ,ale už jsem vyčlenil nějaky ty hektary na sázení :) určitě to vyskoušim . Myslim ,že by mohli žrat aj ten co pěstuje máti.
        Mám ted strašnej fofr dneska jsem dovezl 12 novejch samiček kaliforňaček a 1 února budu zapouštět uměle . Tak su zvědav jak to dopadne .Do toho je u nás košt zelí velká akce :) loni jsme to vyhráliy :)
        Určitě mě napiš jak tam pochodils.

          Npajinek - Profil | Pá 11.1.2013 19:11:17

          Makrelobíjec >> na ten původní odkaz co jsem našel .na email neodpovídají a telefon: 775 569 901 je nedostupný.
          Ted něco našel kámoš a vypadá to že je to ono, tak to po neděli omrknu......
          http://www.aaazahrada.com/eShop/product_info.php?pr​oducts_id=64823

            NMachino - Profil | Pá 11.1.2013 18:10:38

            CHaP >> to jo takový díry jsou pak o zlomení nohy...mám taky psa ale něměckej ovčák se těžko vejde pod králikárnu:D

              NSmutek - Profil | Pá 11.1.2013 17:43:41

              : vydrák >> ,-)) foto z léta, teď tam jsou jen chovné tři samice a samec.

                N: vydrák - Profil | Pá 11.1.2013 17:22:44

                Smutek >> Heršoft,to je králíků jak blech:-)

                  NSmutek - Profil | Pá 11.1.2013 17:09:22

                  : vydrák >> Dík, jsou dvě, na té druhé už jsem "vychytával muchy",-)

                    NSmutek - Profil | Pá 11.1.2013 17:04:18

                    CZ >> Rádo se stalo.,-)

                      Npajinek - Profil | Pá 11.1.2013 16:24:01

                      CZ >> nemáš zač, vím nebo vím kde to najít,tak pomůžu :-)

                        Npajinek - Profil | Pá 11.1.2013 16:22:48

                        : vydrák >> Díky.....stejně je ted přes zimu houby co na práci, tak jsem si vyhrál :-)))))))) Doufám že budu mít u ušatých holek velký PLUS :-))))

                          NCZ - Profil | Pá 11.1.2013 16:21:34

                          pajinek >>Dík.

                            NCZ - Profil | Pá 11.1.2013 16:17:28

                            Smutek >> Dík.

                              N: vydrák - Profil | Pá 11.1.2013 16:04:50

                              Smutek >> Taky pěknej panelák pro králíky.Moc pěknej.

                                N: vydrák - Profil | Pá 11.1.2013 16:02:33

                                pajinek >> Moc pěkná králíkárna.
                                Dal si si s tím práci a je to vidět.Moc se mi líbí!:-)

                                  NCHaP - Profil | Čt 10.1.2013 23:00:16

                                  potkani, kuny, lasičky,.... je to potvorstvo. jsem rád že mám tedka psa, kterýho baví hrabat a hledat po zahradě u králiků a tak. nemusím mit nikde jed. jelikož on všechno najde , potkany ty mi nosí normálně, kuny jsem dlouho neviděl. A krtků jsem se taky zbavil, mají je sousedé. stejně jako koček, kteří mi lovili v rybníčku karásky. jediná nevýhoda jsou ty díry po zahradě :-D

                                    NCHaP - Profil | Čt 10.1.2013 22:53:37

                                    pajinek >> pěkná práce!!!

                                      Npajinek - Profil | Čt 10.1.2013 21:00:02

                                      CZ >> tu ještě něco a máš 100% odpověd .....http://www.kralikar.cz/index.php/ustajeni-a-vybaven​i/item/9-způsoby-ustájení

                                        Npajinek - Profil | Čt 10.1.2013 20:35:48

                                        Smutek >> si mě předběh :-))))))))))))))))))