Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

NCHaP - Profil | St 9.1.2013 21:48:55

pajinek >> čč? český červený?

    Npajinek - Profil | St 9.1.2013 21:23:36

    Už se chystá holka ušatá :-) 11. v pátek má termín....

      Npajinek - Profil | St 9.1.2013 21:19:58

      9. den a mají se k světu :-) Akorát z 11 jen 9,ale i tak spokojenost :-)

        Nsoliman - Profil | Út 8.1.2013 19:41:57

        : vydrák >> Taky mám radost, dnes 4 :-)

          N: vydrák - Profil | Út 8.1.2013 17:40:23

          pajinek >> :-))

            Npajinek - Profil | Út 8.1.2013 17:37:55

            : vydrák >> jj, taky takové vesnické menička znám :-))) Dokonce i na rybách :-)

              N: vydrák - Profil | Út 8.1.2013 17:22:41

              pajinek >> Čirou náhodou jsem vejce měl. Zbyly vod neděle bramborový knedlíky,tak jsme je dojídali s vajíčkem a vokurkou.
              Klasický povíkendový vesnický menu :-))

                Npajinek - Profil | Út 8.1.2013 17:17:15

                : vydrák >> tři minuty vřelé lázně a už by si je vychutnával :-)

                  N: vydrák - Profil | Út 8.1.2013 17:07:03

                  Ta tráva,díky rasantnímu oteplení, je znát.Už nesou:-)

                    Npajinek - Profil | Po 7.1.2013 13:01:40

                    no tak ti nevím......na email neodpovídají a telefon: 775 569 901 je nedostupný...:-((( Tak nevím....

                      Npajinek - Profil | Po 7.1.2013 11:29:50

                      Makrelobíjec >> jj, už jsem jim psal Email,ale zatím odpověd nemám. Uvažuji že tam zavolám,jsem nedočkavý :-))) telefon: 775 569 901

                        NMakrelobíjec - Profil | Po 7.1.2013 11:17:36

                        pajinek >> Paráda dík .pudeš do toho ? Otec mi říkal ,že cca před 25 lety toho bylo u nás zaseto celé pole a měli stím problémy to vymlátit .

                          Npajinek - Profil | Ne 6.1.2013 22:15:55

                          Makrelobíjec >> Koukni co jsem našel....blízká se na lepší časy :-) možná semínko bude.....

                          http://amaranth.cz/co-je-to-amaranth/

                          cituji :
                          Pokud máte zájem o pěstování amarantu, kontaktujte nás prosím na emailu info@amaranth.cz, kde Vám zodpovíme veškeré dotazy. Naše společnost se pěstování amarantu věnuje více než 10 let, máme k dispozici kvalitní osivo, stejně tak i příručku pro pěstování a další podklady.

                          Jinak si najed na : KDO JSME? a otevři : S kým spolupracujeme? i tam by se dalo domluvit

                            NSmutek - Profil | Ne 6.1.2013 17:26:56

                            pajinek >> No, ty si budou rochnit,-)

                              NZ5 - Profil | Ne 6.1.2013 15:43:57

                              pajinek >> Moc pěkný

                                NKUBA - Profil | Ne 6.1.2013 15:24:09

                                pajinek >> pěkná práce

                                  Npajinek - Profil | Ne 6.1.2013 12:21:44

                                  Stopař >> stejně ted přes zimní období není skoro co dělat, tak jsem si vyhrál :-)))

                                    NStopař - Profil | Ne 6.1.2013 12:11:00

                                    pajinek >> Hmm,vypadá to moc dobře.Dal jsi si stím asi hodně práce.

                                      NMakrelobíjec - Profil | Ne 6.1.2013 12:07:10

                                      Máte někdo zkušenost z cukrovarskými řízky ?
                                      Jednom článku o králikách píšou :

                                      Dobrým komponentem jsou cukrovarské řízky, které v organizmu snižují obsah cholesterolu, rovněž mají vysoký obsah hemicelulózy, která je dobře trávena a nízký obsah ligninu, který je špatně využíván. Potřebu živin pro výkrm králíků uvádí tabulka 5.

                                      Mám možnost toho mít hafo ,ale nikdy jsem to králikům nedával .

                                        Npajinek - Profil | Ne 6.1.2013 12:04:33

                                        .v brzké době už tam holky ušaté budu přemístovat...:-)